Як відігріти акумулятор.

З настанням зимового сезону і приходом сильних морозів як не можна більш актуально постає питання ранкового запуску двигуна автомобіля. Причиною утрудненого пуску двигуна в мороз стає замерзлий акумулятор.
Вам знадобиться
  • Ємність з гарячою водою, електрокалорифер, електричний фен.
Інструкція
1
Остиглий електроліт втрачає свою щільність, що призводить до зниження заряду акумуляторної батареї, і, отже, до недостатньої подачі електроенергії до стартера, який після декількох невдалих спроб запуску двигуна, відмовляється його прокрутити.
2
І, здавалося б, до кінця розряджена батарея, після декількох невдалих спроб запуску мотора, більш вже ні на що не здатна, без додаткової зарядки від електромережі. Але подібне твердження вельми помилково.
3
Відновити заряд акумулятора все ж можливо і без підключення до зарядного пристрою. Для досягнення подібної мети досить розігріти електроліт в акумуляторі.
4
Досягти поставленої задачі можна, наприклад, зануривши акумулятор в ємність з гарячою водою, але так, щоб кришка акумулятора залишалася нагорі, над поверхнею води.
5
Або встановити акумулятор на шляху потоку теплого повітря, що виходить з будь-якого обігрівального приладу (електричний фен, калорифер і т.п.).
6
Після того, як корпус акумуляторної батареї стане теплим, знову повторіть спробу запуску мотора, і запевняю вас, автовласник буде приємно здивований. Стартер буде з таким шаленством прокручувати двигун, начебто температура навколишнього повітря не мінус 30, а плюс 30 градусів.