Як зробити фото на футболках. фото на майці Як зробити своїми руками.

Зараз можна зустріти багато оголошень, в яких пропонується буквально за годину зробити ексклюзивну футболку. На одязі друкують будь-які картинки і фотографії . Яким же чином це робиться?
Вам знадобиться
  • -Футболки;
  • -струйний принтер;
  • -утюг;
  • -изображение;
  • -термотрансферная папір;
  • -ножиці.
Інструкція
1
Існує декілька способів перенесення зображення на тканину. У професійних студіях вдаються до методу шовкографії (т.зв. трафаретний друк), сублімації, термотрансферной і цифрового друку. У кожного способу є свої плюси і свої недоліки. Але в домашніх умовах вони здійсненні не все. Для високоякісного друку на футболках потрібні спеціальні матеріали і дороге устаткування. Але можна перенести малюнок на одяг і самостійно.
2
Для цього вам буде потрібно безпосередньо футболка, на якій ви хочете зробити друк, струменевий принтер, термотрансферний папір, ножиці і праска. Відмовтеся від синтетичного одягу. Вона може не витримати високої температури при перенесенні картинки на неї. Футболку краще візьміть білу, тоді на ній не буде видно фон від паперу. Однак якщо ви знайдете папір іншого кольору, то й одяг для друку може бути іншого кольору. Термотрансферная папір, до речі, продається в комп'ютерних магазинах або відділах, що реалізують видаткові матеріали для оргтехніки - картриджі, фотопапір, чорнила і т.п. Ні матричний, ні лазерний принтер не підійдуть.
3
Оберіть потрібне вам фото або малюнок і дзеркально відобразіть в будь-якому графічному редакторі. Роздрукуйте картинку і обріжте зайве. Якщо зображення правильної геометричної форми, то ріжте чітко по контуру, відступаючи від малюнка приблизно 0,5 см. Якщо малюнок не має рівних кордонів, то при вирізанні закругляйте переходи.
4
Покладіть отриманий шаблон кольоровим зображенням вниз на футболку. Нагрійте праску до максимальної температури і почніть проглаживать рисунок протягом 3-5 хвилин. Найвища температура праски - на середині його підошви. Поступово збільшуйте силу натиску. Особливу увагу приділяйте краях малюнка.
5
Акуратно почніть видаляти папір з тканини. Підчепите куточок і повільно тягніть плівку. Не робіть різких рухів. Якщо ви побачите, що фарба чіпляється за папір, покладіть її назад і ще раз добре пропрасуйте.
Іноді хочеться зробити щось оригінальне, своїми руками, собі на пам'ять. Щось чого в інших немає. Коли в магазині купуєш, наприклад, футболку, завжди є ймовірність, що зустрінеш когось в такий же. Але завжди можна зробити свою, якої ні в кого не буде.
Вам знадобиться
  • Футболка без малюнка, щільний папір, малюнок, картон (для фіксування), фарба для тканини (або термопапір), праска.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати малюнок для майбутньої футболки. Це може бути зображення будь-якої події, яка сталася в житті, або будь-яка вподобана картинка. На цьому етапі потрібно трохи пофантазировать.Необходимо нанести малюнок на щільний папір і зробити два трафарети, за якими буде нанесена фарба. Перший трафарет буде відповідати контуру малюнка. На другому трафареті будуть частини малюнка, що мають інший колір.
2
Щоб не зіпсувати футболку, необхідно попередньо потренуватися в нанесенні на шматочку будь непотрібної тканини. Потрібно розправити ту ділянку тканини, на який буде наноситися фарба, і зафіксувати його. Для цього підійде картон, так як його можна буде вставити в футболку.Далее необхідно накласти перший трафарет і зафарбувати його на потрібному місці.
3
Після того як фарба підсохне, потрібно домалювати елементи за допомогою другого трафарета.Для закріплення, нанесену фарбу зазвичай необхідно пропрасувати праскою.
4
Існує інший спосіб. Для нього необхідна термопапір, на якій роздруковується малюнок за допомогою струминного принтера. Робиться будь-яке зображення (дзеркально розгорнуте) і друкується на термопапері.
5
Далі потрібно накласти малюнок на футболку і пропрасувати його праскою при самій високій температурі протягом хвилини. Слід залишити малюнок на 5 хвилин, щоб він охолов. Після зняття плівки малюнок буде готовий.
Зверніть увагу
Попередньо потрібно проконсультуватися в магазині тканин і придбати фарбу, що володіє найбільшою стійкістю.
Корисна порада
термобумагу можна придбати в друкарні або в інтернет-магазині.