Як навчитися стригти чоловіків. Як стригти чоловіків ножицями.

Деяким людям здається, що чоловічі зачіски набагато простіше жіночих і мають менше варіацій. Але професійні перукарі скажуть, що це абсолютно не так. Щоб навчитися стригти чоловіків , потрібно враховувати ряд моментів.
Вам знадобиться
  • -машінка для стрижки волосся;
  • -расческа;
  • -ножиці звичайні;
  • -філіровочние ножиці.
Інструкція
1
Найлегше навчитися стригти машинкою для волосся. Якщо вам потрібно зробити просту коротку рівномірну стрижку або «під нуль», то тут ніяких тонкощів немає. Єдине, є спільний момент для будь машинної стрижки. Волосся повинні бути чисті й сухі. Щоб полегшити собі подальшу роботу, сушіть волосся в тому напрямку, в якому потім буде виконана вся зачіска. Розчешіть волосся і подивіться, чи є на голові шрами або горби. У цих місцях потім дійте акуратно. Поставте потрібну насадку на машинку і почніть прибирати волосся з потиличної частини. Трохи нахиляйте машинку і переміщайте її як би підштовхуючи. Тоді стрижка вийде рівномірною. Якщо ви тільки вчитеся, краще починайте з більш великою насадки, поступово переходячи до більш дрібним.
2
Коли ви будете вже впевнено володіти машинкою, можете почати пробувати виконувати модельні стрижки. Тепер вам знадобиться вміння володіти ножицями. До того ж, для багатьох чоловічих стрижок потрібно филировка. Щоб краще розуміти види зачісок, дивіться журнали з перукарського мистецтва. А в інтернеті можна знайти відеопосібника, які допоможуть вам зорієнтуватися в різноманітті чоловічих стрижок.
3
Крім основних навичок стрижки волосся, необхідно вміти стригти бакенбарди, бороди і вуса. Вони повинні гармонійно вписуватися в зачіску. Тому якщо ваш клієнт володіє рослинністю на обличчі, запитаєте, чи збирається він з нею розлучатися. Залежно від відповіді, підбирайте модель стрижки.
4
Звичайно, якщо ви хочете навчитися робити креативні чоловічі зачіски, то вам краще пройти навчання в школі перукарського мистецтва або на різних курсах. Там вам покажуть основні прийоми і техніки, детально розкажуть про інструменти та основні етапи виконання тієї чи іншої стрижки для чоловіків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c5mbxudi2mI
Грамотна чоловіча стрижка здатна облагородити особа, омолодити, пом'якшити різкі контури. Щоб зробити гарну зачіску, зовсім не обов'язково звертатися до перукаря. Стригти волосся чоловікові цілком можна вдома.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну машинку для стрижки волосся. Її вартість порівняно не висока і дуже скоро виправдає себе. За допомогою цього пристрою ви швидко навчитеся робити прості і акуратні стрижки.
2
Перед першим практичним використанням машинки поспостерігайте, як з нею поводяться професіонали. Для цього можна зайти в перукарню або завантажити відео з інтернету. Ще краще, якщо хтось із ваших знайомих вже володіє необхідними навичками. Під їх керівництвом ви можете не боятися зробити помилку.
3
Уважно вивчіть інструкцію, прикладену до пристрою.
4
Попередньо обговоріть з чоловіком, якою має бути майбутня стрижка. Уточніть такі деталі, як довжина, форма і т.п.
5
Підготуйте робоче місце. Посадіть чоловіка перед дзеркалом в зручне крісло так, щоб його голова була на рівні ваших грудей.
6
Підготуйте насадки для машинки залежно від довжини волосся на маківці голови в потиличній частині і скроневих частках. Як це правильно зробити, детально описано в інструкції з експлуатації пристрою.
7
Стригти волосся чоловікові починайте з верхівки, використовуючи найбільшу насадку. Замініть її більш дрібної при переході в область потилиці і скронь. Не поспішайте, ваші рухи повинні бути плавними і неспішними. Краще пройтися по одному і тому ж місцю кілька разів. Адже найменші недоліки чоловічої короткої стрижки завжди помітні.
8
На завершальному етапі зробіть окантовку. Для цього пройдіться машинкою без насадки уздовж лінії росту волосся. Все має бути рівно.
9
Огляньте результат роботи і надайте таку ж можливість чоловікові. Нехай він зробить необхідні зауваження і дасть поради на майбутнє.
10
Якщо що-небудь не вийшло відразу, не поспішайте засмучуватися. Дуже швидко ви навчитеся стригти волосся чоловікові впевнено і акуратно.