Як відрегулювати фари самостійно. Як відрегулювати фари на Ланосі відео.

Невірно відрегульовані фари не тільки погано освітлюють трасу, по якій ви їдете, а й створюють аварійні ситуації, слепя зустрічних водіїв. Ви можете уникнути цього, самостійно відрегулювати фари.
Вам знадобиться
  • Автомобіль
  • Рівна стіна
  • Рівна ділянка перед стіною
  • Мел або фарба для малювання на стіні
Інструкція
1
Вам потрібно знайти підходяще місце з рівною стіною і горизонтальної майданчиком, що примикає до цієї стене.Но перш, ніж почати регулювання фар, потрібно підготувати машину. Тиск в шинах повинен бути оптимальним, лампи в фарах повинні бути всі робітники, машина повинна бути повністю заправлена і оснащена. Краще всього, якщо за кермом під час регулювання фар буде сидіти людина такої ж ваги, як і водій.
2
Другий крок - малюємо розмітку на стіні, за якою ми вирівнюватиме світло фар. Для цього підганяємо машину майже впритул до стіни і відзначаємо на стіні точку центру машини і центральні осі кожної лампи фар. Потім з'єднайте горизонтальною лінією точки центрів ламп. Після цього проведіть вертикальні лінії через точки центрів ламп, і через точку центру автомобіля.
3
Приступаємо до регулювання фар. Процес регулювання полягає в підкручування регулювальних гвинтів фар, які знаходяться на задній частині фар. Цим досягається правильний напрямок пучка світла.
4
В деяких випадках фари налаштовують по одній. Тобто спочатку прикривають ліву фару картонкою, щоб світло не світив на стіну і регулюють праву фару. Потім навпаки. Фари регулюються на включеному ближньому світлі. Налаштуйте світло від фар таким чином, щоб горизонтальна лінія світла фар була на одному рівні з горизонтальною смугою, намальованої на стіні. Потім відрегулюйте фари в горизонтальній площині таким чином, щоб та точка, де світло від фар ухиляється вгору, виявилася на перетині смужок. Якщо ви зробили все правильно, ваші фари тепер відрегульовані.
Корисна порада
Якщо у вас машина з правим кермом, перед тим, як регулювати фари, вам потрібно поміняти лампи на стандартні, для ліворуких машин.