Як усунути зависання комп'ютера. усуваємо програмою зависання компа.

зависає комп'ютер доставляє багато незручностей користувачам. Існує кілька основних причин повільної роботи і зависання комп'ютера , а саме: нестача оперативної пам'яті, перевантажена програмами автозавантаження, збої і некоректна робота операційної системи, віруси. Нижче ці причини розглянуті детальніше, як і можливі варіанти усунення даних проблем.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Недостатня кількість RAM (оперативної пам'яті). Найбільш яскраво проблема малої кількості пам'яті проявляється в повільній роботі комп'ютера при одночасній роботі декількох програм або запуску самих останніх, вимогливих до ресурсів комп'ютера, ігор. З виходом останніх операційних систем (наприклад, Windows 7) і нових програмних продуктів ця проблема також стала досить актуальна. Для її вирішення встановіть в комп'ютер додаткові модулі пам'яті. Попередньо переконайтеся, що ваша материнська плата підтримує цей тип пам'яті і є вільні слоти. У сучасних реаліях для нормальної роботи потрібно не менше 2 Gb пам'яті.
2
Велика кількість програм в автозавантаженні. Якщо при старті операційної системи одночасно завантажується дуже багато програм, комп'ютер буде гальмувати і зависати. Натисніть послідовно «Пуск - Виконати» і введіть команду Msconfig. Потім на вкладці «Автозавантаження» зніміть галочки з тих програм, які вам не потрібні. Це оптимізує роботу комп'ютера і зменшить ймовірність зависань.
3
Шкідливі програми (віруси, черв'яки, трояни і т.п.) Віруси можуть помітно споживати ресурси комп'ютера. Крім того, наявність вірусів на комп'ютері загрожує вам втратою важливих файлів, в деяких випадках - крадіжкою конфіденційної інформації та іншими неприємними наслідками. Тому обов'язково встановіть на комп'ютер якісний антивірус і періодично оновлюйте його бази. Необхідно взяти за правило не рідше разу на тиждень проводити повне сканування на віруси всіх дисків комп'ютера.
4
Збої операційної системи. Збої операційної системи теж можуть бути причиною повільної роботи і зависань ПК. Зробіть відновлення системи через «Пуск-> Все програми-> Стандартні-> Служебние-> Відновлення системи». Якщо відновлення не приводить до позитивних результатів, в деяких випадках простіше перевстановити операційну систему (зі збереженням даних).