Як впоратися зі стрес.

Дзвонити стрес можуть зовнішні подразники, а також психічний стан. Людина постійно відчуває тривогу, невпевненість за своє майбутнє, нервозність Для того щоб позбутися стресу, вам доведеться докласти зусилля.
Інструкція
1
У першу чергу ви повинні налаштуватися на позитивні думки. Намагайтеся відсунути негатив в сторону, не замислюйтесь про невдачі. Зараз найголовніше для вас - навчитися сприймати життя з хорошого боку. Якщо пішов дощ, не думайте про сльоти й бруду біля під'їзду, а відчуйте, яким свіжим стало повітря. Чим швидше ви навчитеся сприймати ситуацію позитивно, тим успішніше зможете боротися зі стресом.
2
Здійснюйте невеликі піші прогулянки. Найкраще гуляйте по парку, спостерігайте за природою. Цими прогулянками ви допоможете своєму організму набратися сил. Крім того, зміна обстановки, навіть на нетривалий час, надасть позитивну дію.
3
Згадайте ваше дитинство і практикуйте денний сон. Малюків не дарма укладають спати в денний час. За допомогою короткого сну знімайте втому. Головне, не захоплюйтеся і не проспіть весь день, інакше ви не зможете заснути вночі і тим самим допоможете стресу.
4
Навчіться розслаблятися. Для цього використовуйте спосіб, який вам підходить найбільше. Це можуть бути медитації, прослуховування класичної музики або читання легкої літератури. Важливо відключитися від тривожних думок.
5
Присвятіть вашим друзям хоча б трохи часу. Намагайтеся зробити так, щоб ці зустрічі були веселими і проходили в приємному для вас місці. Таким чином, підвищуйте ваш настрій.
6
Упоратися зі стресом вам допоможе достатній вміст в крові кисню. Тому постарайтеся дихати правильно. Дихайте носом, роблячи глибокі вдихи. Таким чином, насичуючи організм киснем, знизьте втома і допоможіть кращій роботі вашої серцево-судинної системи.
7
Займіться спортом. Ні до чого великі фізичні навантаження, вони не принесуть вам користі. Перевантажуючи організм і займаючись фізичними вправами на межі своїх можливостей, ви піддасте себе новому ризику. Тому займіться вранці зарядкою. Декількома нескладними вправами підбадьорити себе і виженете сон. З часом візьміть за правило здійснювати невеликі ранкові пробіжки.