Як навчитися рестлінгу.

Кращим рішенням з даного питання буде, звичайно, записатися в секцію рестлінга або змішаного бою, але якщо ви всерйоз вирішили зайнятися цим видом бою самостійно, то не просто засукаєте свої рукава, а краще вирвіть їх.
Інструкція
1
Зрозумійте філософію рестлінга. У кожного виду бою є своя філософія, і її ви зможете почерпнути у досвідчених бійців, тренерів. Якщо у вас є такі знайомі, це чудово, зверніться до них за допомогою. Якщо ж таких людей немає в вашому колі знайомих, то зверніться за роз'ясненням до тренера за змішаним бою, тому що цей вид є найбільш близьким до рестлінгу .
2
Запишіться в тренажерний зал - вам потрібно нарощувати м'язову масу і збільшувати силу, так як вона вам буде просто необхідна при виконанні кидків. Для поліпшення ефективності ваших тренувань, а ваша мета набрати масу і стати сильніше, порадьтеся з інструктором, а також з вашим лікарем, про те, чи можна і як краще застосовувати добавки на зразок протеїнів чи креатинів.
3
Купуйте або самостійно зробіть у себе вдома грушу для биття. Почитайте рекомендації з техніки постановці куркулів, про те, як правильно розподіляти свою вагу при нанесенні ударів, щоб вони були максимально сильними і ефективними. Щодня відпрацьовуйте різні види ударів, такі як джеб (прямий удар ближньої до супротивника рукою), хук (бічний удар), аперкот (удар знизу) та інші.
4
Займіться розтяжкою і гнучкістю. Необов'язково ставати суперпластічний або вміти сідати на шпагат, але якийсь рівень гнучкості і розтяжки вам буде необхідний. Це знизить ймовірність отримання травм, а також дозволить вам з більшою легкістю проводити ті чи інші кидки.
5
Купуйте або скачайте в інтернеті бої рестлерів. Дивіться це відео з точки зору аналізу бою, рухів бійців. Уважно спостерігайте, які удари і кидки використовують бійці, як вони розподіляють свою вагу під час удару. Разом з тим не випускайте з уваги оборонні дії бійців - як вони блокують удари, як йдуть від них і як контратакують суперника.