Як регулювати гірськолижні кріплення.

Кріплення лиж втрачають будь-який сенс з точки зору надійності і безпеки, якщо нехтувати виконанням простих, але обов'язкових дій по їх регулюванню. За статистикою, кожен третій лижник не дотримується таких норм.
Інструкція
1
Уважно прочитайте інструкцію з встановлення і регулюванню ваших кріплень - до кожного заводському кріпленню додається інструкція.
2
Якщо у вас немає чітких інструкцій по регулюванню кріплень, то ознайомтеся з наведеною нижче таблицею, по якій відповідно до вашого вагою, статтю і досвідченістю, підберіть для себе свою регулювання кріплень:
3
Якщо у вас достатньо високий зріст, то показник регулювання збільшіть на половину ділення, у разі ж, якщо ваш зріст нижче середнього, то зменшите показник також на половину ділення.
4
Перевірте правильності встановлення регулювання кріплення. Для цього виконайте ряд наступних дій. Одягніть обидві лижі на ноги і розведіть їх трохи ширше плечей. Потім поставте одну з лиж на внутрішній кант. І тепер постарайтеся за допомогою скручує зусилля в площині лижі рухати всередину зігнуту ногу і тим самим відкрити головку кріплення. Рух виконуйте повільно з сільнонапряженнимі м'язами ноги. Проробіть цей тест кілька разів при слабкій регулюванню, поступово збільшуючи її показник. Таким чином підберіть свій граничний показник регулювання (можна і на половину ділення менше).
5
Перевірте спрацьовування п'яти кріплення. Для чого різко опускайтеся в лижах вперед і вниз. Щоб не впасти, упріться на поставлені вперед палиці. Цей тест може бути трохи хворобливим і тому про нього не можна сказати, що він підходить для будь-кого. Якщо вам стає боляче, то неодмінно припиніть його виконувати і спробуйте спосіб, описаний у пункті 4.