Як правельно зав'язати шарф.

Шарф перестав бути аксесуаром, покликаним лише допомогти захиститися від холоду. Це вже і елемент стилізації вашого зовнішнього вигляду. Уміння правильно зав'язувати шарф залежно від погоди і ситуації допоможе створювати різні комбінації з одягом.
Вам знадобиться
  • -шарф.
Інструкція
1
В холодну пору року класикою для чоловіків і жінок вважається зав'язування шарфа на простий і європейський вузли, а також "під пальто". У першому випадку оберніть шарф навколо шиї (при зайвій довжині - двічі), залишивши кінці попереду. Зауважте на одинарний простий вузол і красиво розправте. Для європейського вузла складіть довгий шарф вдвічі, накиньте його на шию, простягніть вільні кінці через петлю, що утворилася при складанні шарфа, і затягніть. Силу затягування і розташування таких вузлів (строго по центру особи або зі зміщенням) можете варіювати на свій смак і залежно від погоди. При наявності великого відкритого вирізу виправданим буде варіант "під пальто", для якого потрібно скласти шарф вздовж вдвічі (якщо широкий - вчетверо), обернути навколо шиї, а кінці вкласти і рівномірно розподілити попереду під верхнім одягом.
2
Для більш неформального зовнішнього вигляду підійде просте рішення - накинути шарф так, щоб один кінець був довший іншого, і закинути його на плече. Злегка романтичним і жіночним виглядає такий варіант: накиньте шарф, щоб його кінці виявилися ззаду, розправте шарф на шиї, а кінці закрутіть джгутом і зав'яжіть попереду себе одинарним вузлом. Варіацією описаного способу може бути перехрещення кінців не ззаду, а з боку, в результаті чого один з кінців шарфа вийде трохи довше. В особливо суворі морози додаткове утеплення допоможе забезпечити шарф, зав'язаний подвійним вузлом, який добре виглядає з коміром-стійкою. Для його виконання накиньте шарф на шию кінцями поперед себе. Один з них повинен бути набагато довший іншого. Двічі оберніть його навколо шиї, не затягуючи занадто сильно. Кінці шарфа можна залишити природно звисаючими.
3
У міжсезоння або влітку використовуйте легкі шарфи з шовку, атласу, шифону, покликані не так утеплити, скільки доповнити наряд і підкреслити вашу елегантність. Серед найбільш популярних вузлів - кокетливий "Аскот" і спортивно-повсякденний "Бандана". Для "Аскот" -узла складіть квадратний шарф по діагоналі в трикутник, оберніть навколо шиї кінцями назад, сделайть коло повторно, щоб вони виявилися попереду й зав'яжіть акуратний бант. Для "Бандана" -узла шарф також складайте трикутником. Надалі його найбільшу бік скрутіть до середини в напрямку протилежної вершини, а складений таким чином шарф покладіть на плечі і зав'яжіть простим вузлом.