Як знизити витрату палива. Як зменшити витрату палива автомат.

Попит народжує пропозицію. А вартість моторного палива породжує нестримний попит. І щоб змусити автомобіль знизити експлуатаційний витрата палива в розрахунку на кожні 100 км пробігу, на які тільки хитрощі не йдуть наші автомобілісти. Не відстає від них і сучасна промисловість.
Вам знадобиться
  • Пристрій для утворення повітряної паливної суміші,
  • набір слюсарного інструменту
Інструкція
1
Якість та доцільність модернізації системи живлення не завжди гідні похвали, і часом, залишаються вельми сумнівними для переобладнання. Але, дещо про яке нововведенні, в даній сфері, все ж варто розповісти зацікавленим автолюбителям.
2
Одне з них впроваджується в паливну систему під назвою МД-тюнінг. Даний спосіб зниження витрати палива довів свою ефективність на багатьох марках автомобілів, як вітчизняного, так зарубіжного виробництва, подвергнувшихся подібної модернізації. Суть МД-тюнінгу полягає в тому, що в дросельному вузлі або під карбюратором, за допомогою спеціального технічного пристрою створюються умови для ефективної освіти більш якісної суміші, завдяки чому відбувається її прискорене займання і повне згоряння в циліндрі. Що позначається на підвищенні потужності мотора і дає економію палива в розмірі до 25% на кожні 100 км пробігу автомобіля.
3
Для установки пристрою необхідно: - зняти карбюратор або корпус дросельної заслінки, - встановити на всмоктуючий колектор приставку МД-тюнінгу, - встановити на місце (після приставки) карбюратор або корпус дросельної заслінки ..
Зверніть увагу
Перевага МД-тюнінгу полягає в тому, що подібна модернізація системи живлення двигуна не зачіпає електронний блок управління, і не вимагає від водія спеціальних навичок з управління автомобілем. Вдобавок, модернізація дросельного вузла повною мірою відповідає принципу - "один раз поставив - і забув".