Як навчитися робити малюнки на нігтях. нігті малюнки навчитися.

Малюнки на нігтях - це свого роду мистецтво, проте кожна дівчина може навчитися виконувати ексклюзивні візерунки на своїх манікюр самостійно. Таке цікаве справу включить політ вашої фантазії, заощадить ваш бюджет і можливо відкриє ще один ваш талант.
Інструкція
1
Спочатку слід придбати в магазині лаки різних кольорів. Для виразних малюнків і змішування вам потрібні чорні, білі, зелені, сині тони. Лак-основа і закріплювач знадобляться в першу чергу. Не забудьте купити зубочистки, стрази та накладні нігті. Кілька лаків повинні бути в спеціальних довгастих баночках, з вузенькими пензликами для зручності при малюванні.
2
Звичайно ж, попередньо потрібно потренуватися, що краще робити не на ваших нігтях, а на накладних або на склі. Тому що ви поки приловчитеся, то зіпсуєте собі всі нігті, після чого не зможете зробити хороший малюнок, не вийде навіть просто нафарбувати нігті.
3
Візьміть накладної ніготь і нанесіть прозорий лак-основу. Почекайте, коли він підсохне, після випливає другий лак - вже кольоровий, наприклад рожевий. Припустимо, що ви хочете намалювати квітку. Акуратно накапайте пензликом червоного лаку на тільки що нанесений рожевий. Накапали п'ять точок, і зубочисткою з'єднайте точки з центром квітки. Потім в серединку візерунка покладіть стразу. Покрийте що закріплює лаком, що на більший час збереже ваш малюнок і не дасть відпасти стрази.
4
Найлегшим способом є звичайні клейкі малюнки на нігті. Можна підібрати наклейку досить схожу на справжні візерунки. Тут важлива одна маленька хитрість. Обов'язково на наклеєний малюнок нігтя, слід нанести прозорий лак, можна і з блискітками, якщо вони доречні. Буде таке враження, що на вашому манікюрі живе зображення.
5
Ще один цікавий і незвичайний метод - малюнок на нігтях за допомогою води. Візьміть маленький стаканчик і налийте в нього воду. На вашому столі повинні бути 2 лаку, наприклад, чорний і бірюзовий. Починайте капати у воду по черзі то чорний, то бірюзовий лак. Повинні утворюватися кола. Крапайте близько 15 разів. Тепер візьміть зубочистку і розтягніть від середини до стінок склянки, можна провести по всіх гурткам кілька разів. Виходять симпатичні розводи. Обмотайте пальці клейонкою так, щоб нігті були відкритими. Потім макайте нафарбованими бірюзовим лаком нігтями в малюнок на воді і утримуйте хвилину. Фантазуйте, придумуйте різні візерунки, і робіть неповторний манікюр.