Як відрегулювати гальма на велосипеді.

Для того щоб відрегулювати гальма на своєму велосипеді, абсолютно необов'язково звертатися в ремонтний сервіс, це цілком можна зробити самостійно. Не бійтеся, гірше ви не зробите.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до регулювання гальм, переконайтеся, що це дійсно необхідно. Однією з причин «помилкової» необхідності може бути розхитані кріплення гальма. Перевірте кріплення і затягніть, якщо це потрібно. Цілком імовірно, що цього вам буде достатньо.
2
Якщо з кріпленням гальма все гаразд, поекспериментуйте з положеннями регуляторів на гальмівних ручках. Якщо ж нічого позитивного ви від цих дій не домоглися, перевірте стан гальмівних колодок, можливо, на них є серйозні дефекти, тоді кращим варіантом буде їх заміна.
3
Отже, якщо гальмівні колодки в порядку і кріплення стійко і надійно, закрутіть регулятори на ручках і переверніть велосипед.
4
Крутите колесо і спостерігайте за диском, якщо у вас дискові гальма. Якщо помітили, що диск показує якісь нерівності, або колесо утворює вісімку, то диск, швидше за все, десь за щось зачіпає. Знайдіть це місце і виправте.
5
Після цього візьміть шестигранник й регулювання положення гальмівної колодки щодо диска. Оптимальним варіантом буде, якщо ви відрегулюєте положення до зазору 1 мм між колодками і диском. Потім знову покрутіть колесо і переконайтеся, що колодки не зачіпають диск при відпущеному гальмі, а при натиснутому вони повинні зачіпати тільки лише диск. Якщо хоч трохи вони стосуються покришки, це неприпустимо.
6
Розкрутите колесо якомога сильніше і різко натисніть на ручку гальма для того, щоб перевірити чутливість гальма.
7
Якщо у вас ободниє гальма, і колодки зачіпають покришку, відкрутіть шестигранником кріплення троса, рукою притримуючи його, після чого натягніть трос і зафіксуйте кріплення і затягніть. Для завершення регулювання підкрутіть регулятори на гальмівних ручках.
Автомобілі вітчизняного виробництва відрізняються однією характерною особливістю: після пробігу від десяти до тридцяти тисяч кілометрів у них починають відмовляти гальма на задній осі. Особливість, яка, кажучи відверто, не дуже тішить автомобілістів. А якщо управління автомобілем здійснюється в зимовий період, та ще на слизькій дорозі, то подібний розподіл гальмівних сил (коли "передок" вже зриватися на юз, а "задок" ще й не починав пригальмовувати), пряма загроза вчинення ДТП.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм,
  • - гайковий ключ на 19 мм.
Інструкція
1
Як правило, відповідальність за розподіл гальмівного зусилля між осями автомобіля лежить на регуляторі гальмівних сил, встановленому на днище автомобіля.Корректіровку зазначеного регулятора необхідно виконувати при кожному проходженні ТО-2, але лише одиниці автомобілістів дотримуються дану вимогу. Що ж говорити про майстрів, які працюють в автосервісах, то вони взагалі ігнорують регулювання подібних вузлів.
2
У зв'язку з чим, виправляти порушення у перерозподілі гальмівного зусилля між осями машини водіям доводитися самостоятельно.Чтоби відновити ефективність гальмування автомобіля, для власної ж безпеки, автомобіль поміщається на оглядову яму. Причому машина в цей момент повинна володіти повною масою.
3
Потім звільняється затяжка контргайки і на два-три оберти вивертається регулювальний болт.
4
Після чого задня частина автомобіля придавлюється зверху тягарем власного тіла, натиснувши на задній бампер. Придавити машину треба кілька разів.
5
Спустившись в оглядову яму, регулювальний гвинт обережно загортається до тих пір, поки торець гвинта не торкнеться днища поршня, і потім він доворачивать ще на 240 градусів навколо своєї осі. Після чого положення болта фіксується контргайкою.
6
Закінчивши регулювання гальм, перевіряється робочий хід поршня, який після натискання на педаль гальма повинен вийти з циліндра в межах 1,7-2,3 мм. Будь-яке розбіжність із зазначеним нормативом свідчить про несправність регулятора гальмівних сил.