Як укладати пухнасті волосся. стрижки для пухнастих і кучерявого волосся.

Кучеряві, кучеряві волосся - дивовижний дар природи. І ще - чудове природне жіноча прикраса. Чоловічий погляд ніколи не залишиться байдужим до жіночих локонам. Однак крім прикраси хвилясте волосся ще вимагають від своєї власниці жертв, а саме - догляду і турботи. Адже найчастіше вони не тільки в'ються, а й пушатся. Догляд за пухнастими волоссям - ціле мистецтво, втім, цілком доступне кожній красуні.
Вам знадобиться
  • Буде потрібно шампунь для кучерявого волосся, бальзам, маска і спеціальні засоби для укладання.
Інструкція
1
Почнемо з того, що пухнасті волосся, як правило, неслухняні і пручаються укладанні. Форму таким волоса надати вкрай складно, вперті волоски весь час норовлять вибитися із загальної масси.В чому причина «пухнастості»? При агресивному впливі на волосся, наприклад, при фарбуванні, волосяного стрижня потрібно все більше часу на відновлення. Волосяний стрижень виглядає як стрижень, покритий лусочками. В нормальних умовах лусочки щільно прилягають один до другу.Еслі же для волосся їх місце існування некомфортна, наприклад, при підвищеній вологості - ці лусочки розкриваються, відстань між ними зростає, що призводить не тільки до потрапляння всередину волоса шкідливих речовин, але і до певного зовнішнього увазі, саме тієї самої неслухняності і пухнастості. Кучеряве волосся набагато частіше страждають від подібних явищ. Врятувати волосся і додати їм потрібну форму можна за допомогою спеціальних шампунів, бальзамів і масок, а також пінок та гелів для власне укладання.
2
Зробіть регулярним використання шампунів і бальзамів для пухнастих, кучерявого волосся. Це дозволить вам привчити неслухняне волосся до дисципліни, зробити їх більш м'якими і схильними до укладання - адже ці кошти «укладуть» лусочки волоса, змусять їх лягти правильно, роблячи, таким чином, кожен волос гладким.
3
Бальзам - головне живильний засіб для волосся. До переваг бальзаму відноситься те, що він загоює пошкодження волоса і поставляє йому додаткове харчування.
4
Те, що волосся в'ється і пушатся - ще не говорить про те, що вони хворі. Ні, вони можуть бути цілком здоровими - просто їм подобається проявляти свій незалежний характер. Для пом'якшення будуть дуже корисні спеціальні маскі.Напрімер, дуже ефективна маска з білої хни. Хна зробить занадто м'яке волосся більш пружними, а ось жорсткі - прекрасно смягчіт.Еще одна добре зарекомендувала себе маска наступна: подрібніть в блендері банан і два яблука, додайте дві-три ложки гліцерину і наносите цю суміш після миття волосся на підсушені волосся, розподіляючи по всій довжині. Маску можна тримати десять хвилин і потім змивати теплою водою.
5
Приступаючи безпосередньо до укладання, скористайтеся пінкою або гелем, спеціально призначеним для цієї мети. Якщо у вас тонке волосся - ви можете скористатися засобом середнього ступеня фіксації, якщо нормальніше - можна взяти засіб з максимальним ефектом. Наносити пінку і гель краще на вимите волосся, добре висушені рушником. Пінка більше підійде для тонкого волосся, а гель - для більш пружних.
Зверніть увагу
Сушити волосся феном бажано також в разі крайньої необхідності.
Корисна порада
Для укладання бажано користуватися бігуді, а не гарячою плойкою або щипцями.