Як лікувати запалені ясна.

Запалення ясен з'являється з різних причин. Іноді починається стоматит або гінгівіт, але перебіг хвороби схоже з грибковим ураженням порожнини рота, тому поставити точний діагноз самостійно не вийде. Перш ніж починати лікування, необхідно здатися лікареві.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до стоматолога. В яку лікарню ви звернетеся - не принципово, чи все одно всі препарати вам доведеться купувати самим. Лікар огляне ясна, візьме аналіз тканини і зішкріб. Після надходження результатів, вам добереться медикаментозна терапія.
2
Якщо у вас виявили грибок, вам необхідно буде пити протигрибкові засоби, наприклад, флюкостат, флуконазол, ністатин або інші похідні аналоги. Полегшення настає швидко, вже на другий день лікування біль почне слабшати, виразки затягуватися, а набряк зніматися.
3
При запальних ураженнях можуть призначити антибактеріальну терапію. Заздалегідь попередьте лікаря, яким видом антибіотиків ви лікувалися в останній раз. Адже якщо ви брали ципролет, то пеніцилін вам явно не допоможе. Після прийому сильних засобів слабкі будуть безсилі.
4
Але одні таблетки не зможуть перемогти поразка ясен. Придбайте аерозольні препарати: інгаліпт, тантум верде, стопангин або аналогічні. Дані кошти мають протимікробну дію, також добре справляються і з грибками. Зрошують порожнину рота 3-4 рази на добу. Більш точні рекомендації прочитайте в прикладеної анотації.
5
Дуже часто стоматологи рекомендують мараславін. Він витягує гній і сприяє регенерації тканин, злегка знеболює. Препарат продається без рецепта, тому можете використовувати його. Склад нешкідливий, засіб зроблено повністю на рослинній основі, та й протипоказань практично немає. Полощіть ним рот кілька разів на день. Мараславін допомагає при стоматитах, гінгівітах і афтозних виразках, а також при грибкових ураженнях порожнини рота.
6
В період лікування відмовтеся від гострої і жорсткої їжі. Не забувайте періодично ходити на прийом до лікаря, щоб доктор контролював процес одужання. Не варто пробувати приймати будь-які препарати без призначення, результат може не послідувати, а в деяких випадках хвороба і зовсім починає прогресувати.