Як назвати собаку таксу.

Такса - мисливський собака. Але навряд чи одна третина придбаних щенят буде коли-небудь по-справжньому полювати, коли подорослішає. Такс, в основному, зараз набувають як кімнатних вихованців. Але й навички слідопита, і незвичайний екстер'єр, і повадки домашнього улюбленця - все може бути небезкорисним при виборі імені для цуценя.
Інструкція
1
Купуйте цуценя. Якщо ви купили цуценя з родоводом, то в ній вже вказано його ім'я, необхідне для офіційної звітності та виставок. Зазвичай ім'я в родоводі складається з 2-х слів: перше починається на «букву роду» собаки, її батька; друге - на першу літеру імені матері. Втім, друге ім'я заводчик може вибрати і сам. Але зазвичай таку мудровану кличку власники собак в повсякденному спілкуванні з вихованцем не використовують - вона занадто довга і незвична для вуха собаки.
2
Почніть вибір імені зі слів, які містять традиційні «собачі» звуки: «р», «л», «м», «з», «в», «ї». Дуже вдалими бувають і такі поєднання звуків, як «ай», «ав» («аф») і т.п. Наприклад, Граф, Альф, Найда, Майка. Підбирайте собаці кличку, яка не асоціюється з іншим тваринам. Так, не варто називати цуценя Барсик, Машка, Хома.
3
Зверніть увагу на повадки тварини. Якщо малюк пустує, із захопленням гризе не тільки старий черевик, а й комод червоного дерева, назвіть його Джим, Тарзан або Магда. Якщо, навпаки, щеня урівноважений, і з перших хвилин появи в будинку слухається господаря, можна назвати його Люцією або Келвіном. Якщо собака ласкава з дітьми, то для неї підійдуть такі імена, як Глорія або Оскар.
4
Не забудьте і про те, що такса - це природжений слідопит, незалежно від того, чи потрібна вам собака для полювання або ви плануєте тримати її вдома. Щоб в імені такси «прозвучало» її мисливське призначення, достатньо, якщо воно буде максимально коротким (не більше 2-х складів), і легко запам'ятовується (Арс, Берта, Пиж). Зверніть увагу і на екстер'єр собаки, незамінний при полюванні на лисиць.
5
Назвіть таксу по асоціації з різними предметами, які вона нагадує своїм витягнутим тільцем і загостреною мордочкою. Сосиска, Ковбаса і навіть Електричка - такі імена дають сьогодні господарі своїм не в міру витягнувся підопічним. Важко сказати, як до таких напівжартівливим-полуоскорбітельним імен належать самі такси, але в будь-якому випадку будьте максимально обережні при виборі імені, адже воно в якійсь мірі визначає долю собаки, як і людини.
6
Зайдіть на сайти, присвячені собакам. Майже на кожному з них є величезний перелік імен, з яких ви можете вибрати відповідну кличку для свого улюбленця.