Як замінити термостат. Як поміняти охолоджуючу рідину.

Несправний термостат системи охолодження двигуна на автомобілі ВАЗ 2108 викликає порушення температурного режиму в період експлуатації. Це виражається в більш тривалому за часом прогріванні машини після запуску мотора, а також в перегріві охолоджуючої рідини під час руху, особливо при керуванні автомобілем по дорогах у межах міста.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - ключ на 12 мм
  • - пассатижи
  • - ємність для зливу антифризу
  • - новий термостат
Інструкція
1
У тих випадках, коли в роботі двигуна з'явилися подібні ознаки необхідно замінити термостат, розташований в моторному відсіку, під капотом автомобіля.
2
Якщо наступила пора здійснити заміну термостата системи охолодження, то першочерговим завданням стає слив охолоджувальної рідини з двигуна. Відкрутивши пробку в нижній частині радіатора - зливаємо ее.Далее, на двигуні, ближче до КПП, трохи нижче переривника-розподільника системи запалювання, на розташованому в зазначеному місці термостаті послаблюється затяжка хомутів на чотирьох гумових патрубках, за допомогою яких термостат включений в систему охолодження.
3
Потім три патрубка від'єднуються від термостата, а четвертий патрубок від'єднується від двигуна і разом з ним витягується термостат.Все решта дії, пов'язані з установкою нового термостата в систему охолодження двигуна, виробляються в зворотному демонтажу порядку.
Зверніть увагу
Бажано перед установкою нового термостата перевірити його працездатність, зануривши в ємність з гарячою водою, і уточнивши температуру відкриття і закриття клапана.
Корисна порада
Роботи у запобігання опіків необхідно виконувати на остиглому двигуні.