Як купити меблі в Китаї. Які кухні купують в китаї.

З кожним роком якість товарів китайського виробництва стає краще. Напис "Made in China" вже давно перестала бути ознакою ширвжитку, адже навіть провідні західні дизайнери виготовляють свої колекції саме в цій країні. Вибір меблів в Китаї , без перебільшення, величезний. Однак, ви повинні мати уявлення, з чим вам доведеться зіткнутися, якщо ви вирішили зробити подібну покупку.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - договір з транспортною компанією;
  • - гроші;
  • - звернення в митницю.
Інструкція
1
Приділіть достатньо часу попереднього пошуку цікавить меблів, оскільки їхати без підготовки навряд чи розумно. Пропозицій китайських виробників на сьогоднішній день дуже багато. Наберіть слово "furniture" в рядку пошуку сайтів alibaba.com або made-in-china.com. Так ви зможете отримати доступ до контактних даних, інтернет-адресами і онлайн-каталогом сотень китайських виробників і торгових компаній. Подібні фірми швидко йдуть на контакт. Їх представники будуть раді надіслати вам каталог, докладно описати своє місце розташування і умови роботи.
2
Якщо ви приблизно визначилися з типом і кількістю меблів, яку плануєте купити, заздалегідь прорахуйте її вага і габарити. З цими даними зверніться в транспортну компанію, яка здійснить доставку. Китайська сторона також запропонує вам свої транспортні послуги, однак, спілкуватися з російською фірмою набагато зручніше.
3
Зверніться у відділ обслуговування фізичних осіб митниці (якщо купуєте меблі не для комерційного використання). Викладіть основну інформацію про майбутню покупку. Співробітники митниці попередять вас про обов'язкові документах, які ви повинні будете оформити, а також порахують приблизний розмір митних платежів. Будьте готові до того, що дана консультація може бути платною.
4
Існує чимало компаній-посередників, які організовують меблі-тури в Китай. Вони позбавлять вас від багатьох клопоту, проте і ціна покупки буде набагато вище. Тому ви можете сміливо вирушати за меблями самостоятельно.Лучшіе центри продажу меблів знаходяться в передмісті Пекіна, Шанхаї, Гуанчжоу, Фошань, Панью. У цих містах є кілька вельми масштабних торговельних комплексів з меблями різної ціни і стилю. При таких центрах обов'язково є перекладачі, як мінімум, на англійську мову. Крім того, там же вас можуть проконсультувати по завантаженню та оплаті обраного товару. Купити меблі можна на місці. Будьте готові до того, що доставка може зайняти 1,5-2 місяці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l3Yk9z24-dE
Зверніть увагу
Поспішіть з оформленням документів для митниці. Краще залагодити всі формальності, поки вантаж в дорозі. Після прибуття і вивантаження меблів на склад митниці ви будете оплачувати її зберігання подобово.
Корисна порада
Навіть якщо ціна на меблі фіксована, обов'язково торгуйтеся. У переважній більшості випадків ціна формується з урахуванням потенційної знижки.