Як здати дачу.

Оренда заміських будинків стає з кожним роком все популярнішим. Не у всіх є бажання і можливість придбати дачу в особисте користування. А ось орендувати будиночок на природі на певний строк готові багато.
Інструкція
1
Якщо дачу потрібно здати швидко - задійте всі можливі ресурси. Залучіть до процедури агентство нерухомості. Серед його клієнтів дуже швидко знайдуться охочі орендувати заміський будинок. Однак, не варто забувати, що агентство бере за свої послуги певний відсоток. Краще обговорити цей момент відразу. Домовтеся, щоб повністю або частково, оплата комісії лягла на плечі орендаря.
2
Розмістіть інформацію на безкоштовних порталах про продаж та оренду нерухомості. Наприклад, www.irr.ru, www.avito.ru, тиждень після розміщення оголошення задіяти платні функції сенсу немає. Ваш текст і так буде в числі перших, найбільш переглядаються.
3
В оголошенні докладно опишіть дачу, вказавши площу ділянки і будинку. Помітьте відсутність або наявність комунікацій - водопроводу, газового обладнання, опалення. Чи необхідна для проживання меблі та побутова техніка. Напишіть, скільки кілометрів до найближчого населеного пункту, близькість зупинок громадського транспорту. Так само вартість оренди збільшують розташовані поблизу магазини, розважальні центри, ліс, озеро.
4
Оберіть найкращі фотографії дачі. Обов'язково повинен бути вид зовні і зображення внутрішнього оздоблення кімнат. Додайте картинки разом з текстом оголошення. Повідомлення з фото проглядаються набагато частіше.
5
Не завищувати вартість оренди, якщо дачу потрібно здати швидко. Якщо час терпить - вкажіть найпривабливішу для вас вартість. Клієнт все одно знайдеться, тільки доведеться трохи почекати. Щоб дізнатися вилку цін, пошукайте схожі оголошення в інтернеті.
6
Саме вдалий час для здачі заміського будинку в оренду - кінець квітня, перед травневими святами. Травень - люди шукають дачі на літо. Грудень - провести новорічні свята на природі з кожним рокам бажає все більше число людей. У ці періоди дачу можна здати за найбільш вигідною ціною.
7
Розкажіть всім рідним і знайомим про те, що дача здається в оренду. Можливо, хтось із них захоче зняти будиночок, або порадить того, кому це цікаво.
8
Підготуйте заздалегідь документи про право власності. Цілком імовірно, що орендар захоче упевнитися в чистоті угоди.