Як зшити велику сумку.

Щоб пошити велику сумку , зовсім не обов'язково володіти особливим талантом. Кожна дівчина може зробити це самостійно. Буде потрібно лише трохи фантазії, красива тканина і мінімальні навички шиття.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для роботи інструменти. Вам знадобляться красива щільна тканина, відповідного кольору нитки, голка, шпильки, ножиці, флізелін, дві великі гудзики, праска і швейна машинка.
2
Визначтеся з кольором тканини, можна вибрати навіть два види. Один піде на лицьову сторону, а другий - на підкладку. Краще, якщо кольори будуть контрастними.
3
Підготуйте докладний ескіз із зазначенням точних розмірів і прорисовкой всіх контурів і деталей майбутньої сумки.
4
Щоб пошити велику сумку, спочатку слід зробити викрійку. Для цього виріжте два великих прямокутника з обох типів тканини. Розміри повинні відповідати вказаним в ескізі.
5
Об'єднайте прямокутники і складіть їх навпіл. Згин тканини буде дном сумки.
6
Обмітайте, а потім прошийте бічні сторони з виворітного боку, позначивши потрібну форму майбутнього виробу. Для додання йому більшої міцності, скористайтеся двуніточним стібком.
7
Додаткову міцність також можна створити, склавши нижні вушка сумки під кутом у сорок п'ять градусів.
8
Виверніть виріб на лицьову сторону і прошийте його зверху, попередньо зробивши загин всередину, на глибину одного сантиметра.
9
Пришийте кишені до лицьового боку.
10
Не забудьте додати два ремінця, щоб сумку було зручно носити на плечі. Для цього виріжте довгі смужки з красивою тканини шириною близько семи-восьми сантиметрів. З виворітного боку кожної деталі приклейте смужки флизелина для додання міцності.
11
Тепер з'єднайте їх лицьовими сторонами і прошийте по краях. Захопивши булавками за кінець, виверніть на лицьову сторону і прострочіть торці. Добре проутюжів ремінці, закріпіть їх на внутрішній стороні сумки.
12
Зробіть петельку з прорізами на обох кінцях. Гудзики пришийте по середині з того і з іншого боку сумки. Надіньте на них петельку. На цьому робота завершена.
Корисна порада
Проявивши творчий підхід до справи, вам вдасться зшити велику сумку, красиву і зручну. З нею можна прогулятися по магазинах або відвідати пляж.