Як застосовувати "Смекту". Як пити смекту дітям.

Смекта - це натуральний засіб, що виявляє адсорбирующие властивості, стабілізує слизову захист шлунково-кишкового тракту, утворює бар'єр проникненню шкідливих речовин в організм, перешкоджає всмоктуванню їх у кров, захищає шлунково-кишковий тракт від мікроорганізмів і токсинів.
Вам знадобиться
  • - порошок смекти;
  • - стакан;
  • - тепла вода;
  • - ложка для розмішування.
Інструкція
1
У зв'язку з цією здатністю, препарат широко застосовується для лікування і купірування отруєнь, діареї, болю. Застосовується у дітей, починаючи з народження. Випускається у вигляді порошку, упакованого в пакетики. Країна виробник - Франція. Міжнародна назва - диосмектит.
2
Порошок смекти - це з'єднання кремнію, алюмінію і магнію у вигляді силікату. Приготована суспензія здатна обволікати шлунково-кишковий тракт, попереджати порушення водно-сольового балансу, який нерідко присутній при діареї, блювоти, отруєннях. А також виводити з організму віруси, бактерії, токсини, зайву соляну кислоту, солі жовчі, абсорбувати гази при здутті живота. Прийом препарату усуває не тільки негативні наслідки діареї, блювоти, отруєння, але і лікує причину їх появи.
3
Прийом смекти при гастритах, колітах, ентероколітах, печії, виразці, діареї, отруєннях, сприяє швидкому зникненню ознак захворювання і робить позитивний вплив на загальний стан хворого. При курсовому прийомі підвищується опір слизової оболонки до інфекцій, зменшуються запальні захворювання всього шлунково-кишкового тракту.
4
Дорослим призначається по одному пакетику препарату 3 рази на день за 40 хвилин до їжі. Для прийому пакетик порошку слід розчинити в 100 мл теплої води, ретельно розмішати і відразу ж прийняти.
5
Дітям до одного року рекомендується 1 пакетик порошку на добу. Для прийому пакетик смекти слід ретельно розчинити в 100 мл теплої кип'яченої води і додавати в молоко, сік, дитяче харчування 3 рази в день в рівних пропорціях.
6
Дітям від одного року до двох років рекомендується приймати 2 пакетики препарату на добу, старше двох років - 2-3 пакетика, залежно від вираженості захворювання. У всіх випадках препарат розчиняється у воді і приймається 3 рази на день в рівних пропорціях.
7
Побічні ефекти проявляються дуже рідко у вигляді запору. У цьому випадку препарат слід відмінити або зменшити добову дозу в два рази. Протипоказань не виявлено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYZ16tT5rZo