Як вибрати акумулятор. якісні акумулятори.

Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся, на що слід звернути увагу при покупці акумулятора.
Інструкція
1
Кожна акумуляторна батарея (далі АБ) повинна відповідати вимогам основних стандартів. У Росії - це ГОСТ під номером 959-2002. Тому перевірте, чи присутній він на обраному товарі. При виборі виробника АБ пам'ятайте про те, що навіть одні з найякісніших батарей здатні прослужити від чотирьох до семи років. Безперечно, існують і винятки, які працюють максимум рік або два. Виробником таких недовговічних АБ в Росії можна назвати тюменський акумуляторний завод. Плюс у даних батарей лише один - вони дешевше інших. Пригадується вони можуть, наприклад, при продажу автомобіля, і только.Без побоювань ви можете купувати якісні та надійні товари наступних вітчизняних марок: «Пілот», «Титан», «Аком» та деяких інших. У кожного з них - свої мінуси. У «Аком», наприклад, відсутній переносна ручка. Але за всі імпортні товари ручатся теж не можна, хоча багато з них володіють гарною якістю і можуть прослужити вам не один рік. Чого дійсно необхідно остерігатися, так це китайських підробок. Будьте пильні при виборі АБ.
2
Ви в першу чергу повинні звернути увагу на температуру. Занадто висока - не найкращий ознака. Ще зверніть свою увагу на те, де і яким чином стоять АБ. Найкраще, якщо вони опиняться на підлозі. Так, непоказно. Зате надійно, адже при установці їх на високі стелажі продавець ризикує зіпсувати їх якість невеликим ударом або поштовхом. Тим більше, що на підлозі температура на порядок нижче (акумулятори, як і інші хімічні прилади, вимагають особливого зберігання, і високі температури тут неприпустимі). Вибирати слід готові, тобто вже залиті, акумулятори. Готові до використання і залиті на заводі АБ вигідно відрізняються від інших своєю якістю.
3
Вибирати слід готові, тобто вже залиті, акумулятори. Готові до використання і залиті на заводі АБ вигідно відрізняються від інших своєю якістю. Не залишайте без уваги упаковку АБ, якщо така є. Вона повинна бути цілою і нічим не пошкодженою. У разі, якщо коробка пом'ята або порушена ще якимось чином, краще відразу відмовтеся від придбання такого товару, навіть якщо сам він не пошкоджений.
Зверніть увагу
Ризик купити недовговічний товар є завжди. Однак, якщо ви будете пильні і не потрапите на рекламні виверти - тоді можете нічого не боятися, обраний акумулятор сумлінно прослужить вам не один рік.