Як організувати роботу кафе.

Щоб грамотно організувати роботу кафе, необхідно скласти штатний розклад і змінний графік, а також налагодити управлінський облік. Якщо при проектуванні та відкритті підприємства харчування не було допущено грубих помилок, цих нескладних заходів досить для операційної роботи. Далі справа за хорошою кухнею, бездоганним сервісом і ефективним просуванням, завдяки якому гості дізнаватимуться про заклад, а потім відвідувати його знову і знову.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - бізнес-план;
  • - обладнання;
  • - меблі;
  • - дозвільна документація;
  • - їжа, напої;
  • - персонал.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план, в якому відобразіть виробничу, фінансову і маркетингову частини. Якщо збираєтеся відкривати кафе на позикові кошти - неодмінно прикладіть інвестиційний план з передбачуваною датою виходу в зону беззбитковості, а також графіком погашення кредиту.
2
Знайдіть приміщення. Воно повинно розташовуватися на жвавій пішохідній вулиці, як варіант - на перехресті магістралей поблизу станції метро або наземного транспорту. Також конкурентною перевагою буде близькість бізнес-центрів, великих магазинів, навчальних закладів. Добре, якщо раніше у приміщенні розташовувалося підприємство харчування, в іншому випадку необхідно отримання попереднього дозволу інстанцій на предмет можливості розміщення общепита.
3
Розробіть дизайн-проект. Внутрішнє оформлення кафе повинно поєднуватися з назвою і грати на його розкриття. Наприклад, якщо заклад названо «Батькова ферма», в інтер'єрі доречні предмети сільського побуту, а якщо «Дев'ятий вал» - всіляка символіка морської тематики. Поряд з назвою слід продумати особливості сервісу, рекрутингової та маркетингової політики.
4
Зробіть ремонт, закупите і розставте обладнання, отримаєте дозвіл контролюючих інстанцій - Росспоживнагляду і пожежної інспекції. Паралельно займіться складанням штатного розкладу і залученням персоналу. Дві ключові фігури вам знадобляться раніше інших - керуючий і шеф-кухар. Першому на початковому етапі організації кафе можна доручити операційну роботу - спілкування з інстанціями, пошук постачальників, найм і пр., Другому - розробку меню. Воно не повинно бути великим, по 5-6 страв в кожному розділі буде цілком достатньо.
5
Починайте рекламну кампанію приблизно за 2 тижні до відкриття. Передбачте акції, розраховані і на спонтанні, і на заплановані візити. Створюйте інформаційні приводи, пишіть прес-релізи і розсилайте по паперовим і електронним ЗМІ. Не робіть інформаційні приводи банальними і шаблонними: чим яскравіше очікувана подія, тим швидше видання донесуть інформацію про ваше кафе до потенційної аудиторії.
Помити машину на автомийці і зробити хімічну чистку салону за останні роки стало звичною регулярної процедурою для більшості автовласників. Крім того, багато хто готовий платити додаткові гроші за якісний сервіс. Організація автомийки - не самий витратний бізнес, який при правильному підході може приносити постійний високий дохід.
Інструкція
1
Спочатку потрібно вибрати місце під розміщення автомийки. Воно повинно бути віддалене від житлових будинків мінімум на 100 м. Бажано розташуватися поблизу основних магістралей. Слід враховувати і конкуренцію на привабливі місця з боку торговельних компаній. Далі вам належить розробити проект будівництва автомийки з урахуванням підведення комунікацій (електрика, водопровід, каналізація) і отримати ряд дозволів: від територіального управління району на використання місця, від пожежних, СЕС, ГБДД, районного КУГИ і екологів. Процес займає, з середньому, 5-6 місяців. Альтернативним варіантом може служити покупка готової автомийки з повним пакетом документів або її оренда.
2
З обладнання вам знадобляться апарат для очищення і рециркуляції води, апарати високого тиску без підігріву і з підігрівом води, пороховсмоктувач, миючий пилосос. Для організації очистки стічних вод можна укласти договір з міськводоканалом. Обладнання рекомендується закуповувати у офіційних виробників, у яких є сертифікати на продукцію і власний сервісний центр. Слід розраховувати на експлуатаційний термін в 3 роки.
3
автомийки на 2 поста потрібно 8 автомийник і 2 адміністратора (прийом і здача автомобілів). На обслуговування однієї машини йде приблизно 20 хвилин. Як правило, на роботу приймається персонал без спеціальної підготовки. Досвід набувається в процесі. Однак існують компанії, що організують курси підготовки співробітників автомийок.
4
Розгляньте можливість надання таких послуг, як хімчистка салону, поліровка, безкоштовний інтернет, кафе, автосервіс. Вони вимагатимуть додаткових витрат, але і принесуть свої вигоди у вигляді конкурентної переваги і прибутку.