Як приймати сік ноні.

Плоди екзотичного фрукта ноні дуже корисні для здоров'я, завдяки вмісту в них антиоксидантів і біологічно активних компонентів. Але їх вживання в первозданному вигляді неможливо через гіркого смаку. Щоб отримати всю користь плодів ноні, необхідно пити сік, смакові якості якого поліпшені за допомогою винограду і чорниці.
Інструкція
1
Сік ноні має повністю натуральний склад. У напої відсутні консерванти, барвники і цукор. Тому сік можуть пити не тільки дорослі, мають ті чи інші проблеми зі здоров'ям, а й діти, ослаблені простудними захворюваннями. Зміцнюючи імунітет, напій заряджає організм енергією і наповнює його силами для боротьби з хворобою. Єдиним протипоказанням до прийому соку є алергія на його складові. Люди, що страждають іншими захворюваннями, можуть пити цей напій без найменшого побоювання, так як він не є БАДом або лікарським препаратом, а тому сумісний з будь-якими медикаментами.
2
Цілющий вплив соку ноні відчуває практично кожен вживає його людина. Більш того, напій робить позитивний вплив, навіть якщо змішується з іншими соками! Завдяки цьому унікальному властивості ноні, зміцнювати свій імунітет можуть навіть люди з низьким достатком. Не обов'язково пити дорогий сік у великих дозах, можна змішати його невелику кількість з будь-яким іншим напоєм.
3
Напій у відкритій упаковці зберігається в прохолодному місці обмежений час. Протягом місяця ви повинні випити всю пляшку соку ноні, інакше він не тільки втратить свої корисні властивості, але і негативно вплине на ваше здоров'я. Не забувайте збовтувати сік перед кожним прийомом.
4
Налийте 30-90 мл соку ноні в стакан, після чого додайте до нього будь-який інший напій. Ретельно перемішайте вміст склянки і випийте його невеликими ковтками. При бажанні ви можете насолодитися чистим смаком соку ноні, в цьому випадку просто не додавайте до нього додаткових компонентів. Для того щоб ефект від прийому напою був помітний, приймайте його натщесерце, за 30 хвилин до сніданку. Вже через тиждень ви помітите, що ваше самопочуття стало набагато краще.