Як зняти мірки для брюк.

Для того щоб зняти мірки для брюк, вам буде потрібна допомога когось із знайомих, так як самому вкрай складно зняти правильні мірки. Знайдіть помічником і приступайте до роботи, чітко виконуючи нашу інструкцію.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка, ручка, листок паперу, стілець, тасьма.
Інструкція
1
Для початку бажано повністю звільнитися від верхнього одягу. В ідеалі мірки для брюк знімаються в нижній білизні, тому що в противному випадку мірки можуть виявитися не вірними.
2
Візьміть ручку і листок паперу, на який ви запишіть всі мірки. Бажано накреслити таблицю з двома графами, в одну графу ви запишіть буквене позначення вимірюваної частини, в іншу безпосередньо самі мірки.
3
На талію слід пов'язати тасьму, щоб підкреслити її, це допоможе уникнути неточностей в обмірюваннях. Тасьму зав'яжіть не туго, а так щоб відчувати себе комфортно.
4
Візьміть сантиметрову стрічку і виміряйте обхват талії поверх обв'язаною тасьми, отриманий результат ділите на два і запишіть в таблицю, позначивши літерами Пот (полуобхват талії).
5
Виміряйте обхват стегон. Сантиметрова стрічка проходить по випирає місцям ваших стегон, далі на рівні под'ягодічной складки. На рівні живота, під сантиметр підкладіть долоню, для обліку в викрійці розміру вашого животика. Отримані мірки розділіть на 2 і запишіть Пот (полуобхват стегна). Мірка знімається на рівні 20-22см від лінії талії.
6
Щоб виміряти висоту сидіння, знадобиться стілець. Сядьте на нього і сантиметровою стрічкою виміряйте відстань від тасьми на талії до поверхні стільця. Записуєте НД (висота сидіння)
7
Виміряйте обхват коліна. Сантиметровою стрічкою обхопіть ногу через центр колінної чашечки, результат ділите навпіл. Запишіть Пок (полуобхват коліна). Пам'ятайте, що ширина на рівні коліна повністю залежить від ваших побажань і модних тенденцій.
8
Виміряйте обхват ікри, при цьому сантиметрова стрічка проходить по самому повного місцю. Результат знову ділите на 2. Запишіть Пій (полуобхват ікри).
9
Вимірюєте довжину кроку. Для цього злегка розсуньте ноги і по внутрішній стороні виміряйте довжину від паху до підлоги. Пишіть в таблицю Дш (довжина кроку).
10
Довжину штанів вимірюєте від лінії талії вниз до бажаної довжини, по бічній лінії. Записуєте Ді (довжина виробу).
Зверніть увагу
Знімаючи мірки, простежте за тим, що б сантиметрова стрічка не була надто натягнута і не бовталася вільно.
Корисна порада
Не забудьте, що краще кілька разів перевірити правильність знятої мірки, ніж випробувати розчарування від погано сидять брюк.