Як поліпшити грубку в ваз. Як поміняти грубку на 2107.

Як не дивно, але обігрівач салону автомобіля ВАЗ 2107 може працювати з більш повної тепловіддачею після усунення деяких заводських недоліків. Витративши половину дня на внесення незначних змін, які покращать роботу грубки, подальша експлуатація машини вироблятиметься в комфортних умовах, по-справжньому теплого салону.
Вам знадобиться
  • Викрутки 2 шт.,
  • пассатижи,
  • гайкові ключі на 8 і 10 мм.
Інструкція
1
Робота з поліпшення грубки не важка, але кропітка, вимагає від автовласника чималої витримки. В результаті якої, буде потрібно демонтувати всі пластикові тунелі воздухопритока під передньою панеллю. А після нанесення на місця їх стиків достатньої кількості силікону, знову встановити тунелі на штатні місця.
2
Після демонтажу корпуса грубки, в ньому необхідно заткнути ганчір'ям канали, призначені для подачі теплого повітря до ніг задніх пасажирів, у вказане місце все одно нічого не доходить.
3
Потім демонтується облицювання передньої панелі, і наглухо затикаються дрантям центральні канали в корпусі обігрівача. В результаті виконаної процедури перестане нагріватися магнітола, а приплив теплого повітря до ніг значно збільшиться.
Зверніть увагу
Після виконання перерахованих робіт, навіть при температурі навколишнього повітря мінус 35 градусів, через десять хвилин після запуску двигуна пічка починає обігрівати салон теплим повітрям. Перевірено!