Як заощадити на фундаменті. Як заощадити на фундаменті.

Вести будівництво своїми силами дуже зручно, адже ви самі вибираєте всі матеріали, економити можете буквально на всьому. Однак тут необхідно дотримуватися значну грань між якістю і ощадливістю грошових коштів. Буває що все розрахувавши, можна програти у якості, але ж воно істотно важливіше. Крім цього, можна зберегти більше коштів навіть на такому матеріалі для майбутнього житлового приміщення як фундамент, дотримуючись досить прості правила.
Інструкція
1
Якщо за всіма правилами заливати фундамент, вам доведеться добре витратитися. Адже його вартість від інших окремих елементів будинку в процентах становить приблизно 11%. Максимально скоротити витрати на фундамент можливо, але вам для цього доведеться потрудитися.
2
Виключіть дорогі матеріали. Щоб заощадити на дорогих складових фундаменту: піску і цементі, необхідно заповнити простір чимось більш доступним. Підійде будь металобрухт необхідної форми - товста дріт, прути, швелера, косинці.
3
Також необхідний щебінь, який можна замінити звичайним будівельним сміттям. Для цього, знадобляться некондиційні цеглини будь-яких форм, видів і розмірів, бутовий камінь.
4
Цемент бажано брати якісний, тим більше, якщо враховувати специфіку заливки фундаменту, а також якість решти матеріалів. Пісок або гравій також повинен володіти хорошими свойствамі.Еслі ви будуєте капітальна будівля, не економте на глибині траншеї, яка піде під фундамент. В іншому випадку це може загрожувати його осадкою, і в стінах будинку з'являться тріщини.
5
На опалубках можна заощадити. Зовсім необов'язково під них брати стругані дошки. Можна застосувати некондиційні дошки, з внутрішньої частини опалубок поклавши старі листи ДВП або картону. Можете прибивати дошки внахлест, що не спилюючи лішнее.Еслі ви вирішили взяти кондиційні дошки, придатні до подальшого використання, намагайтеся їх прибивати акуратно. Після затвердіння фундаменту можна буде їх зняти, а потім використовувати за призначенням знову.
6
Щоб заощадити на розчині, можна його замовити на заводі або зробити самим. Але часу і праці на це піде досить багато. Тому розрахуйте, що для вас цінніше.
Уміння економити - це дуже корисний навик. Вигода від його використання особливо помітна в будівництві , яке є дорогостоящеім процесом, оскільки передбачає покупку матеріалів у великих кількостях і оплату послуг підрядників різної спеціалізації. Звичайно, навряд чи вам вдасться побудувати такий будинок, щоб він був наполовину дешевше аналогічних йому будов. Але ви цілком можете заощадити 20-25% від вартості робіт.
Інструкція
1
Ви можете самі розробити проект, діставши в інтернеті вже готовий варіант, самостійно запевнити його в усіх інстанціях, вибрати підрядчика і подбати про закупівлю матеріалів. В принципі, роль підрядника можна взяти на себе. Хоча труднощів в цій справі виникне чимало. Але економія буде відчутна. Та й досвіду заодно поднаберетесь.
2
Якщо в вас прокинулося бажання заощадити на будівництві приватного будинку, будьте простіше. Складні фундаменти, химерні мансарди і даху відмінно виглядають, але і їх установка може влетіти вам «в копієчку». Зупиніть краще свій вибір на простому, але зате затишному і функціональному будинку.
3
Слідкуйте за новинами будівельної індустрії. Свіжа інформація про нові матеріали і їх вартості явно не виявиться зайвою. Так замість використання колоди або профільованого бруса краще використовувати клеєний брус. Так вам не потрібно буде багато грошей виділяти на покупку оздоблювальних матеріалів. І з теплоізоляцією буде легше - клеєний брус відмінно зберігає тепло. Звертайте увагу і на спеціальні сезонні пропозиції великих будівельних фірм. Це ще одна можливість заощадити.
4
В деяких випадках заощадити можна не тільки на конструкціях, а й на оздоблювальних матеріалах. Так натуральний камінь необхідний далеко не завжди, тому що основною його функцією все ж є його декоративність. Замініть його штучним аналогом - дешевше буде. Замість цегли скористайтеся тим же клеєним брусом або оциліндрованої колоди. А такі природні матеріали не тільки дешевше цегли, але й безпечніше з екологічної точки зору.
5
І остання порада: будуйте плани. Не обов'язково відразу класти паркет в будинку. Він може пару сезонів почекати. А поки укладіть замість нього дошки. Сайдингом стіни також можна обшити пізніше. Нехай його місце займе лакове покриття. А як з'являться кошти, ви легко зможете обшити будинок тим, чим ви хотіли спочатку. Мансарду теж можна буде влаштувати не відразу. Головне передбачити її розміщення при будівництві , для чого перекриття даху потрібно розташовувати вище звичайного.