Як вишивати стрічками троянди. вишивка стрічками троянди обьемние.

Звичайна вишивка нитками - копітка заняття, що вимагає великої кількості вільного часу. Але є можливість легко і швидко декорувати свій одяг і предмети інтер'єру за допомогою вишивки стрічками . Об'єкти, створені зі звичайних стрічок на тканині, стають оригінальними об'ємними прикрасами. Вишити стрічками троянди здатний практично будь-який зацікавлений чоловік. Приділивши цьому процесу 30-40 вільних хвилин, ви створите неповторну дизайнерську річ!
Вам знадобиться
  • - стрічки для вишивання пелюсток;
  • - вузькі зелені стрічки для листочків;
  • - тканина-основа;
  • - швейна голка з великим широким вушком;
  • - пяльци;
  • - нитки-муліне;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Підготуйте все необхідне. Вставте тканину-основу в п'яльці і акуратно закріпіть. Нитку муліне складіть навпіл у всю довжину і всуньте в голку. Виходить нитка, просунута у два складання. На кінці зав'яжіть узелок.Введіте голку в тканину з виворітного боку і виведіть голку з ниткою на лицьову. Тепер зробіть один довгий стібок - голка піде на виворітну сторону. Поверніться до початку стібка і виведіть голку на лицьову частину тканини. Зробіть такий же стібок і знову поверніться до початку. Таким же способом виконайте ще 4 довгих стібка із загального центру. У підсумку вийде подобу п'яти променів. Обов'язково добре закріпіть нитку з виворітного боку.
2
Тепер начините формувати пелюстки. В голку з широким вушком всуньте стрічку. На кінці зав'яжіть вузлик. Введіть голку зі стрічкою з виворітного боку у самого центру майбутньої квітки і виведіть на лицьову сторону. Тепер проведіть голку під найближчим довгим стібком-променем основи. Далі проведіть стрічку над наступним, другим довгим стібком. Після цього - під третім, над четвертим і під п'ятим. При цьому не потрібно вводити голку в тканину і прошивати кожен стібок.
3
На наступному колі проводите стрічку в тому ж напрямку. Але тепер міняється положення щодо стібків-променів. Тобто, проводите голку над першим променем, під другим, над третім, під четвертим, над пятим.Действуя таким чином, виконайте стільки кіл, скільки буде потрібно. Коли промені основи повністю сховаються під пелюстками, введіть голку зі стрічкою на виворітну сторону і закріпіть там. Акуратно оплавьте кінчики стрічки сірником, щоб краї не обсипалися.
4
У кожного нормального квітки є листя. Тому, для додання більшої натуральності, можна вишити навколо троянди кілька листочків. Листочки вишиваються швом з петельок, закріплених сверху.Вденьте в голку з широким вушком зелену вузьку стрічку. Сформуйте держак листа. Для цього введіть голку з виворітного боку і зробіть довгий стібок на лицьовій поверхні, виводячи голку знову на виворіт. Далі виводите голку з вивороту на лицьову сторону, проколів тканину трохи збоку від держака. Притримаєте стрічечку пальцем і введіть голку поряд з місцем проколу. Утворюється петелька. Тепер введіть голку з вивороту у внутрішню частину петельки і маленьким стібком закріпіть петлю-листочок. Якщо все зроблено правильно, то голка знову повинна піти на виворітну сторону. Таким швом виконуються всі заплановані листочки навколо вишитій стрічками троянди.
Зверніть увагу
Для основи намагайтеся вибирати тканину, яка не розтягується. Тоді ваше виріб не буде деформуватися в пяльцах.
Корисна порада
Колір ниток-муліне повинен відповідати кольору стрічки, з якої будуть вишиті лепесткі.Во час виконання роботи, не натягуйте стрічку. Слабкий натяг дозволить створити більш пишний квітка, схожий на натуральний.Еслі всунути в голку не одну, а дві і більше стрічки, дуже близькі по відтінку, то троянда відрізнятиметься особливою рельєфністю і багатою грою кольору.