Як назвати ляльковий театр.

Вибір назви виявляється важким, якщо не ясна мета театру або місія творців. Щоб не затягувати пошуки, можна звернутися до знань з області маркетингу. Тоді перед засновниками театру виявляться 4 рівноцінні можливості.
Інструкція
1
Зв'яжіть назву з цінністю глядачів. Цим покажете, що присвячуєте театр якогось ідеалу, близькому аудиторії театру. Щоб знайти цінність, досліджуйте інтереси майбутніх відвідувачів. Уявіть багаття, навколо якого зібрані однодумці в холодний вечір. Таку роль має відігравати назву театра.Какая цінність може так об'єднувати людей? Назва «Лялькова зірка» підкреслює думку про те, що ляльки є образами людей, що прагнуть до прекрасного. За аналогією знайдіть цінність, близьку вам і потенційним клієнтам.
2
Відшукайте назва в проблемі глядачів. Людям подобається говорити про проблеми, які їх переслідують. Об'єднання навколо проблем є звичним. Для захисту від неприємностей і проблем створюються комітети, з'їзди, партії, спільноти. Це здається зрозумілим і естественним.Театр може мати назву «Справедливість». У такій назві багато болю і надії. Знайдіть аналогічну назву, залежно від планованого репертуару виступів.
3
Акцентуйте увагу на властивості або характеристиці театру. Властивість, яка буде підкреслено, не обов'язково має бути унікальним. У місті може бути 5 театрів, розташованих у старовинних дерев'яних будівлях. Але саме ваш театр за назвою «Дерев'яний будиночок» буде асоціюватися з «справжнім дерев'яним» театром. А все тому, що ви перший підкреслите це властивість, як би привласните його.
4
Підкресліть одержуване перевагу. Люди ходять в театр, щоб отримати щось невловиме для душі. Це складно висловити словами. Тому 4-й спосіб підбору назви може здаватися найбільш складним. Але перевагою театру може бути і щось матеріальне. Назва «Повітряна кукурудза» нагадує глядачам про те, що відвідувачам дарується пакетик попкорна.
Корисна порада
Підберіть 4 назви, використовуючи кожен спосіб. Зупиніть вибір на тому, що є більш важливим. У процесі пошуку назви краще зрозумієте місію театру.