Як відрегулювати запалювання ваз.

На автомобілях ВАЗ досить часто виникають проблеми з запалюванням. Саме тому досвідчені автомобілісти розробили кілька методів, за допомогою яких можна швидко і легко відрегулювати запалювання ВАЗ. Так як регулювання може зайняти багато часу, досить часто її виробляють лише фахівці, але якщо знати, як здійснити установку правильного моменту запалення, то можна легко зробити це самому.
Інструкція
1
Для регулювання вашого запалювання в машині, а також установки правильного напрямку кута випередження перед запалюванням, необхідно проробити ряд послідовних процедур.
2
Для початку, необхідно від'єднати універсальний вакуумний шланг від вакуум-коректора з вашого мотора. Потім для більш зручної перевірки моментів часу при запалюванні, потрібно приєднати плюсової затиск стробоскопа до плюсової клеми вашої акумуляторної батареї на автомобілі.
3
Після чого, можна починати регулювання запалювання в машині ВАЗ за допомогою перемикання затиску «маси», під'єднавши його до мінусової клеми універсальної акумуляторної батареї.
4
Крім того, необхідно обов'язково вийняти наконечник напруженого пристрої високовольтного проводу, який закріплений в одному з гнізд циліндра на кришці розподільника.
5
Далі постарайтеся якомога акуратніше вставити датчик вашого стробоскопа в звільнилося гніздо під циліндром, і приєднайте його до високовольтного проводу від першого циліндра мотора.
6
За допомогою гумової заглушки з люка для картера зчеплення, можна відрегулювати необхідний час запалювання в автомобілі, якщо запустити мотор двигуна і направити миготливий потік світла від стробоскопа в автомобілі на спеціальний люк для пристрою зчеплення.
7
Така миготлива підсвічування стробоскопа видаватиме невелику мітку на маховику двигуна, яка візуально буде здаватися нерухомою точкою. При абсолютно правильному встановленні моменту запалення, ця мітка на вашому маховику двигуна повинна розташовуватися між середнім діленням маховика і його попереднім поділом. Якщо мітка розташовуватиметься не в потрібному місці, то необхідно буде трохи відрегулювати момент запалювання за допомогою ослаблення затяжок всіх трьох гайок на кріпленні розподільника для маховика запалювання.