Як перефарбувати куртку.

З роками улюблений одяг втрачає первинний вигляд і часто вимагає термінової реставрації. Багато речей виходить врятувати в домашніх умовах. Куртку , яка стала бляклої, вигорить на сонці, або просто змінила колір зважаючи багаторічної шкарпетки, можна перефарбувати будинку.
Вам знадобиться
  • - фарба для тканини;
  • - ваги;
  • - вода;
  • - пральний порошок;
  • - куртка;
  • - щипці для білизни;
  • - сіль;
  • - оцет;
  • - тканина.
Інструкція
1
Для початку уважно ознайомтеся з тим, що написано на бирці куртки. Головне - зрозуміти, з якого саме матеріалу зроблена одяг, щоб згодом підібрати відповідний барвник. Врахуйте, що промислові барвники відмінно зафарбовують бавовна, шерсть, льон, шовк і окремі синтетичні тканини. Також ними можна фарбувати віскозу. Якщо матеріал одягу складається зі змішаних волокон, то для такої куртки підійде суміш фарб для бавовни і капрону.
2
Щоб підібрати оптимальний барвник, обов'язково отримаєте консультацію працівників спеціалізованого магазину побутової хімії. Вони мають досвід в підборі таких коштів, тому порадять вам, як правильно вчинити.
3
Перш ніж починати фарбувати куртку, зважте її на звичайних вагах. Це необхідно для того, щоб правильно розвести барвник. Як правило, в інструкції на пакетику написано, скільки фарби потрібно взяти на певну масу виробу. Врахуйте, що підсилити тон можна, додавши трохи більше фарби, ніж значиться в інструкції.
4
Щоб у підсумку отримати ідеальний колір, перед фарбуванням добре виперіть куртку, видаліть всі плями і сильні забруднення. Після чищення замочіть її в теплій воді.
5
Діючи строго по інструкції, приготуйте фарбу у великій ємності. У неї опустіть куртку і, поставивши ємність на маленький вогонь, доведіть барвник до кипіння. Після цього прокип'ятіть одяг близько 20 хвилин.
6
Далі візьміть щипці для білизни та підніміть з їх допомогою куртку. Влийте спеціальний розчин, який закріпить фарбу - 50 г солі розводиться в 2 л води. Прокип'ятіть ще кілька хвилин, після чого зніміть ємність з плити і дочекайтеся, поки вода з фарбою охолоне. Виріб періодично перевертайте.
7
Дістаньте куртку, дайте стекти воді з фарбою. Прополощіть виріб спочатку в теплій воді, а потім в холодній, в яку потрібно додати 2 чайних ложки оцту.
8
Покладіть куртку між тканиною, скачайте ковбаскою. Викручувати виріб не можна. Сушити тільки що пофарбовану одяг потрібно при кімнатній температурі.