Як навчитися смішити.

Деяких називають «душею компанії». Це люди, які здатні говорити з усіма і про все, жартувати про банальні речі так, що піднімають настрій всім. Уміння смішити оточуючих - основний компонент вміння спілкуватися. Як же навчитися смішити, причому робити це захоплююче і цікаво, щоб оточуючі чекали наступної жарти, затамувавши подих?
Інструкція
1
Навчитися жартувати і смішити оточуючих можливо, навіть якщо ви за вдачею скромний і не звиклий до загальній увазі чоловік. Бажання і практика, а також декілька нескладних правил, дозволять розвинути талант і привертати увагу оточуючих, де б ви не опинилися.
2
Перший з секретів полягає в несподіванки мову для оголошення. Якщо ви не повторюєте загальноприйняті заїжджені фрази, що не міркуєте на набили оскому теми, вже привернете увагу до монологу.
3
Другий ключовий момент - те, про що будете жартувати. Основна проблема тих, у кого як не жартуй, нічого не виходить, - вузький кругозір. Говорити про те, чого не знаєте або знаєте слабо - невиграшний хід. Щоб жартувати на задану тему, треба бути в ній упевненим. Якщо тем, в яких розбираєтеся, вкрай мало, то і асортимент жартів буде невеликий і дуже скоро набридне слухачам в силу одноманітності. Розширюйте кругозір, пізнавайте багато про що, щоб було про що пожартувати, коли вирішите викликати посмішку на обличчях оточуючих.
4
Не забувайте і про третій запорука успіху - практику. Ніякої навик не приходить без роботи над ним. Уміння смішити оточуючих не є винятком. Жартуєте якнайбільше, з часом жарт стане природною частиною монологу або бесіди.
5
Якщо зібралися смішити оточуючих, забудьте про надмірну скромність і сумні. Жарт - це виступ перед публікою, навіть якщо ви сидите в приємній компанії друзів, і це виступ повинен бути незабутнім. Жартуєте так, щоб самому подобалася жарт і спосіб її подачі. Смішіть себе і інших, отримуйте від цього задоволення, адже сміх продовжує життя.