Як відіпрати шоколад. Як вивести шоколад з одягу.

Шоколад - це дуже смачні ласощі, але буде зовсім не до веселощів, якщо від нього залишиться пляма на вашому одязі. Існує декілька простих рекомендацій, знаючи які, можна легко і дуже швидко обробити і усунути шоколадні плями з одягу.
Вам знадобиться
  • - гліцерин;
  • - мило;
  • - яєчний жовток;
  • - денатурований спирт;
  • - нашатирний спирт;
  • - борна кислота;
  • - бензин.
Інструкція
1
Свіжа пляма від шоколаду можна вивести наступним способом. Забруднену частину одягу натягніть над якою-небудь посудиною і на це місце повільно капає прохолодною водою. Потирайте час від часу пляма пальцями. Також попередньо можна змочити тканину гліцерином, а потім промити водою.
2
На рівну поверхню покладіть рушник, здатне добре вбирати вологу, а на нього - забруднений одяг. Приготуйте теплий мильний розчин і дуже ретельно, за допомогою чистого шматочка бавовняної тканини відітріть пляма. Потім виперіть як звичайно.
3
Натріть пляма від шоколаду сумішшю, приготовану з гліцерину і яєчного жовтка. Потім промийте річ теплою водою і пропрасуйте через вологу тканину з виворітного боку.
4
Пляма від шоколаду можна вивести розчином з трьох частин денатурованого спирту і однієї частини нашатирного спирту. Отриманий розчин нанесіть на білизну, змийте мильною водою і прополощіть.
5
Щоб вивести пляму від шоколаду, розмішайте в теплій воді борну кислоту. На рівну поверхню покладіть рушник, який добре вбирає вологу, потім забруднений одяг. Розчин борної кислоти розподіліть по плямі, тільки не втирайте його. Зачекайте протягом 5-10 хвилин, поки розчин не вбереться. Після цього виперіть одяг як зазвичай.
6
З кольорового шовку пляма від шоколаду можна вивести декількома крапельками олеїнової кислоти. Нанесіть її на забруднену поверхню і розітріть пальцями. Потім пляма потрібно промокнути ваточкой з легким бензином. Акуратно промийте оброблені місця, висушіть і провітріть.
7
Щоб видалити пляму від шоколаду з вовняних матеріалів, змочіть його кількома краплями бензинового мила, потім за допомогою тупого ножа вискобліте його. Ще раз змочіть бензиновим милом. Візьміть ваточкой, просочену легким бензином, і протріть пляму.
Корисна порада
Не розміщуйте одяг в сушарку, якщо пляма не зникло. Засохлу пляму від шоколаду може назавжди залишитися на одязі, і його буде неможливо вивести. Спробуйте ще раз видалити забруднення і перепрати білизну. Не забувайте, що пляма необхідно усунути якомога швидше. Не відкладайте цю справу надовго, тому що чим довше ви протягнете з пранням, тим складніше буде прибрати забруднення.