Як лікувати суглоби колін. Як лікувати відкладення солей з колінному суглобі.

Поява болю в коліні може бути пов'язано з передчасним зношуванням і старанням хряща, який покриває зчленування кісток, що утворюють колінний суглоб. Хрящ з часом стоншується, зневоднюється, а на суглобової поверхні з'являються шипоподібні розростання (остеофіти). Це призводить до деформації суглоба. Чималу роль, до речі, грає і обмін речовин, відтік венозної крові, спадковість, ендокринні захворювання, ожиріння та багато іншого.
Інструкція
1
У таких випадках ніяк не обійтися без візиту до фахівця, адже тільки лікар може визначити причини неполадок в колінному суглобі, їх особливості. Також фахівець досліджує загальний стан організму, пропише фізіотерапевтичне, медикаментозне лікування хвороби суглобів, підбере прийнятні форми занять, обсяги фізичних навантажень (що важливо).
2
Також необхідно правильно визначити і вид захворювання. При остеоартрозі, наприклад, обов'язково повинна бути запропонована лікувальна гімнастика з полегшенням навантаження на уражений суглоб. пам'ятайте ще й те, що дуже корисним є плавання (оптимально - це два-чотири рази на тиждень). Але ні в якому разі не можна їздити на велосипеді. Також протипоказані присідання, заняття з гантелями. Вправи дозволено виконувати тільки в положенні сидячи або лежачи. Не звалювати на організм підвищене навантаження, оскільки вона може призвести тільки до прогресії патологічних змін.
3
Корисним дією володіють ванни (йодної-бромні, сірководневі, радонові, хвойні та з морською сіллю). Перші три приймають зазвичай в лікувальних санаторіях, поліклініках, а останні можна влаштовувати і в домашніх умовах.
4
При запальних артритах ви повинні, навпаки, збільшити рухову активність. Це необхідно для того щоб попередити обмеження рухливості суглобів. Однак знайте міру, не беріть на себе більше, ніж можете дозволити.
5
При лікуванні артрозу використовуються лікарські засоби для відновлення хрящової тканини (це найголовніше завдання). Фахівець може призначити препарати з вмістом різних хондропротекториов. Миттєвого результату, звичайно, чекати не варто. Результат буде помітний тільки після тривалого прийому. Дуже часто артроз супроводжується болем в колінному суглобі. Для знеболення лікар призначить вам які-небудь анальгетики. А для зняття припухлості, запалення суглоба застосовуються протизапальні препарати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nNpyzLGwGeI