Як створити файлову систему.

Файлова система визначає порядок організації зберігання інформації на електронному носії. Без неї не можуть функціонувати жорсткі диски, флеш-карти та інші пристрої зберігання інформації. Створити файлову систему можна тільки в процесі форматування.
Інструкція
1
Створення файлової системи на жорсткому здійснюється безпосередньо під час установки програмного забезпечення. Як правило, форматування диска виробляється на одному з етапів інсталяції, в якому користувачеві пропонується вибрати диск, на який буде зупинена операційна система. Якщо даний диск ще ніколи не використовувався, то створити файлову систему на ньому буде просто необхідно. Для її створення при установці Windows виберіть команду "Форматувати", відрегулюйте обсяг диска і натисніть "Старт". При необхідності жорсткий диск можна розбити на кілька частин.
2
Створити файлову систему на жорсткому диску також можна за допомогою стандартних засобів Windows. Для цього потрібно зайти в папку "Мій комп'ютер" і натиснути правою кнопкою миші на диск, який необхідно відформатувати. При форматуванні жорсткого диска з-під Windows виберіть необхідні опції, такі як тип файлової системи, яка має бути створена після форматування, розмір кластера майбутнього логічного диска і назва томи, яке буде відображатися в програмі "Провідник". Крім цього в опціях можна вибрати вид форматування, яке буває швидким, в результаті якого диск стає придатним для запису нових даних, але фізично не форматується, і стандартним, в підсумку якого всі дані стираються.
3
Крім перерахованих вище способів, створити файлову систему диска можна за допомогою спеціального софту, працюючого зі структурою жорсткого диска, наприклад Acronic Disk Director Suite, а також спеціальними засобами Windows. Спеціальний інструмент управління дисками включається таким чином: "Пуск" - "Мій комп'ютер" (права кнопка миші) - "Управління" - "Управління дисками".