Як пофарбувати волосся перекисом.

У житті кожної жінки настає період, коли хочеться змін. Найчастіше жінка бажає стати володаркою світлого волосся. Освітлити волосся можна гідропериту (пергідролем), який можна купити в аптеці. Існує спосіб освітлення без застосування фарби для волосся.
Інструкція
1
Прикрийте плечі старим рушником, щоб не зіпсувати одяг. Шкіру на кордоні волосся змастіть жирним кремом, щоб не було роздратування. Чи не мийте перед висвітленням волосся, так ви збережете природний захист шкіри голови. Використовуйте рукавички.
2
Приготуйте склад з 30% пергідролю, 3% нашатирного спирту, і рідкого мила. Рідке мило додають для зменшення розбризкування та запобігання стікання складу. Не використовуйте шампуні, вони можуть сповільнювати процес освітлення. Склад готуйте в неметалевої посуді. Для волосся середньої довжини знадобиться від 50 до 70 мілілітрів суміші. Розрахуйте концентрацію перекису, якщо у вас товсті, змочуються погано волосся, приготуйте 6-12% розчин перекису, якщо тонкі, то 4-8%. На 50 -70 мілілітрів суміші додайте нашатир в кількості 5-7 крапель. Склад використовуйте відразу після приготування. Приклад складу для нормального волосся: 40 г гидроперита, 30 мл води, 20 г рідкого туалетного мила і 5 г двовуглекислого амонію.
3
Розчешіть волосся гребенем, і розділіть їх на зони для кращого фарбування.
4
Наносьте склад на волосся плоскою пензликом. Почніть з потилиці. Відступите від коріння волосся на кілька сантиметрів, якщо у вас незабарвлені волосся і починайте з коренів, якщо вам потрібно вирівняти колір. Так вийде більш природна забарвлення.
5
Після нанесення складу, зачешите волосся до маківки.
6
Після того, як волосся почали знебарвлюватися (5-10 хвилин) нанесіть склад на коріння в тій же послідовності. Робіть все швидко, щоб вийшов однаковий тон кольору по всій довжині.
7
Потримайте склад 20 - 30 хвилин. Чи не вкривайте голову, інакше відбуватиметься сильний розігрів, і ви можете спалити шкіру голови і волосся.
8
Ретельно змийте склад з милом і сполосніть злегка підкисленим розчином води. Для підкислення використовуйте лимонну або оцтову кислоту.
9
Розчешіть волосся неметалевої гребінцем дуже обережно, оскільки зараз вони дуже чутливі.
10
Після миття можна сполоснути волосся відваром петрушки (використовується коренеплід), для додання волоссю природного попелястого відтінку. Для приготування відвару варите в літрі води протягом двадцять хвилин два великих коренеплоду.
11
Офарблюйте темне волосся в кілька прийомів з перервою на тиждень, вони погано піддаються освітленню. Проблеми з висвітленням відчувають власниці рудого волосся або жінки, чиї волосся пофарбоване в червонуваті кольори. У них виходять відтінки оранжевого кольору.
12
Пам'ятайте, що освітлення перекисом небезпечно для здоров'я шкіри голови і волосся. Усередині волоса під впливом перекису утворюються порожнечі замість зруйнованого пігменту. Волосся стає пористими, сухими, ламкими і вразливими для дії природи - сонця, вітру, води. Сучасні технології краси пропонують щадні для структури волосся барвники та засоби, які наносяться на волосся перед фарбуванням. Крім того, існують абсолютно безпечні способи освітлення волосся старовинними народними засобами, за допомогою меду, трав.