Як зав'язати бант на ялинку.

Що може бути простіше, ніж зав'язати бант і повісити його на новорічну ялинку? При цьому, витративши всього кілька хвилин, ви отримаєте гарне, оригінальне, а, головне, унікальне ялинкова прикраса, яке ви виготовили своїми власними руками.
Вам знадобиться
  • Кольоровий або білий папір, фломастери, олівці, фарби, клей, нитки, тканину, ножиці.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб виготовлення банта на ялинку - зробити його з кольорового паперу. Краще всього використовувати "оксамитову" кольоровий папір. Підійде і звичайна кольоровий папір, але в цьому випадку бант буде виглядати не так красіво.Еслі у вас немає двосторонньої кольорового паперу, візьміть односторонню, склейте два аркуші кольорового паперу між собою і використовуйте як заготовки. Ножицями виріжте прямокутник потрібного розміру і, зім'явши його посередині "гармошкою", перев'яжіть тонкою ниткою. Ялинкова прикраса готово!
2
Якщо кольорового паперу під рукою не виявилося, можна використовувати звичайний білий папір, прикрасивши її фломастерами, фарбами або олівцями.
3
Оригінально буде виглядати ялинкова прикраса, виготовлене з яскравою або різнобарвної тканини. Якщо тканина дуже тонка, склейте кілька шматків між собой.В центр отриманого банта можна пришити красиву гудзик. Такий бант також можна прикрасити вишивкою або бісером.
4
Бант на ялинку також можна виготовити практично з будь-яких підручних матеріалів: з фольги або металевого листа, з тонкої пластмаси або жерстяної банки, з довгого шнурка або шматка товстої гумки.
5
Якщо під рукою зовсім нічого немає, бант можна виліпити з солоного тіста. Надавши прикрасі потрібну форму, висушіть його в духовці і, коли воно охолоне, розфарбуйте акварельними фарбами. Вийшло ялинкова прикраса не поступиться в красі і оригінальності покупному банту.
6
Коли банти готові, саме час прикрасити ними ялинку. Легкі паперові банти доречно вішати на тонкі гілки, а банти, виготовлені на тканинній основі можете помістити на нижні, більш важкі гілки. А бант, виготовлений з солоного тіста, ідеально підійде для прикраси верхівки.
Корисна порада
Не вішайте на новорічну ялинку занадто багато ялинкових прикрас. Іграшки повинні підкреслювати красу ялинки, а не закривати собою її.