Як побудувати викрійку блузки.

Шити щось своїми руками - це, мабуть, особливе задоволення. І, звичайно ж, воно завжди знайде свого любителя. Але процес створення речі, тієї ж блузки , своїми руками займає досить багато часу і починається він побудови креслення бажаного предмета гардероба.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, лінійка і кольорові олівці
Інструкція
1
Сам креслення викрійки блузки ділиться на декілька частин. Спина блузки. Накресліть прямокутник, позначивши його, наприклад, АБВГ для зручності. Залежно від вашого розміру варіюється і розмір прямокутника. Приблизно для 42 розміру буде потрібно прямокутник довжиною 45 см і шириною 23 см.
2
Від позначеної на прямокутнику точки А відміряйте вниз 22, 5 см і відзначте цю точку, позначивши її буквою Е і проведіть лінію. Це лінія грудей на вашій майбутній блузці. Потім від точки Е відміряйте вниз ще 20 см. Відзначте точку Д теж проведіть лінію. Це лінія талії.
3
Горловина. Від точки А вниз відміряйте 2 сантиметри, позначте точку буквою І, а потім ще 7 см вправо, точка И1. Потім потрібно відміряти ширину вашого плеча + 1 см на Ушівка.
4
Перед блузки. Процес аналогічний багато в чому 1 пункту. Накресліть прямокутник А1Б1В1Г1. Довжина його повинна бути трохи більше спини - 49 см, а ширина прямокутника - 26 см. Від точки А1 відміряйте вниз 23 см. Точка Е. З цієї точки проведіть пряму ЕЕ1
5
Вже від точки Е1 відкладіть вниз ще 19 см, точку позначте буквою Д1. З точки Д1 проведіть пряму Д1Д. Від точки А, відкладіть вправо 8 см.Ето буде точка Ж, від якої проведіть пряму ЖЖ1. Все це допоможе відзначити необхідні лінії і залишковий матеріал для швів.
6
Важливо запам'ятати, що всі величини відносні. Будувати викрійку потрібно виходячи зі своїх розмірів. Для цього вам потрібно виміряти об'єм грудей, талії, ширину плечей. І скорегувати наведений приклад, додавши або віднявши потрібну кількість сантиметрів. До того ж не варто забувати і про те, що при зшиванні блузка, так би мовити, сяде, тому залишайте на шви більше матеріалу.
Останнім часом знайти в магазині дійсно оригінальну річ вельми складно. При цьому кожній дівчині хочеться виглядати ефектно і оригінально. Саме тому багато рукодільниці беруться за самостійний пошиття блузки , для чого насамперед потрібно знати, як зробити для майбутнього шедевра викрійку.
Вам знадобиться
  • Журнал з викрійками і швейні приналежності.
Інструкція
1
Якщо ви починаюча швачка, краще не експериментувати, а зробити викрійку блузки , просто перемалював її на папір зі спеціального журналу. Для цього вам обов'язково знадобляться гострі ножиці, маркер (фломастер), папір. Папір має бути особливою, краще навіть скористатися спеціальним папером для викрійок. Такий папір можна знайти в канцелярський магазинах. У тому випадку, якщо такого паперу вам знайти не вдалося, придбайте звичайну кальку або міліметрівку.
2
Яку викрійку вибрати? У спеціальних журналах з викрійками представлено безліч моделей блуз і викрійок до них. При цьому для починаючої швачки краще вибрати найпростіший варіант. Відразу відмовтеся від викрійки, яка містить 8-12 деталей - поки це не ваш рівень. А ось що підходить вам, так це форма з 4-5 деталями.
3
Як робити викрійку. Після того як ви ретельно виміряли себе сантиметром і знайшли підходящий варіант викрійки, розгорніть лист з викрійками на великому столі. При відсутності такого можна використовувати і підлогу. Прикладіть зверху папір і обводьте викрійку по контурах. Ніяких припусків на шви робити не потрібно - вони вже тепер закладені в початковій викрійці. Обвели? Прибирайте лист і акуратно вирізуйте викрійку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що талант швачки вимагає постійних тренувань, без яких зшити красиву річ у вас не вийде.
Корисна порада
Не забудьте, що в викрійці дана лише одна деталь, яку на тканині дзеркально вам потрібно буде відобразити двічі; При виборі моделі в журналі зверніть увагу на те, яка тканина для її пошиття рекомендована і вибирайте лише її.