Як вирощувати баранів. Як містити вівцю.

Власники домашніх тварин добре знають, що утримання та догляд за твариною вимагають від господарів виконання великого кількість великих і дрібних обов'язків. Про них не можна забувати або відкласти, ними неможливо знехтувати. Все це вірно не тільки щодо кімнатних мешканців - кішок або папуг, але й для жителів привілля - баранів , вирощування яких також пов'язане з деякими обов'язковими процедурами.
Вам знадобиться
  • - пасовище;
  • - загін.
Інструкція
1
Підготуйте місце проживання для баранів: вівці повинні мати можливість сховатися в загоні, якщо на вулиці вирує негода. Для невеликого стада достатньо стандартного сараю. Зверніть увагу, що він повинен бути розташований на височині. Вам належить прибирати за своїми "вихованцями". Прослідкуйте, щоб процес усунення із загороди гною ні надмірно трудомістким. Вибирайте місце виходу, керуючись напряму переважаючих вітрів у вашій місцевості: вівці повинні бути захищені від них стінами. Врахуйте також і необхідність забезпечення баранів водою: сарай повинен перебувати в безпосередній близькості до джерела вологи.
2
Подбайте про наявність пасовища. Його величина буде залежати від кількості баранів, які ви плануєте вирощувати. Вважається, що для прохарчування однієї вівці, а також її потомства, необхідно виділити ділянку площею в 1 га.
3
Купуйте баранів, тільки переконавшись у наявності у продавця всіх необхідних сертифікатів. Краще, якщо це буде спеціальна ферма або господарство. Подбайте про те, щоб отримати максимальну кількість інформації про принципи догляду за тваринами, яких дотримуються в цьому місці - це стане в нагоді вам в майбутньому.
4
Визначтеся, з якими обов'язками ви впораєтеся самостійно, а для яких вам доведеться найняти службовців. Догляд та вирощування баранів передбачає необхідність їх випасу, для якого потрібно пастух; доїння, за яке відповідає доярка; медичних оглядів, якими займається лікар; а також стрижки - цією справою також займаються фахівці.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на овець романської породи - її зазвичай вибирають початківці. Ці барани невибагливі у догляді і досить слухняні.