Як прикріпити турнік.

Ви хочете мати гарну фігуру. Для цього не обов'язково відразу йти в тренажерний зал. Можна зайнятися вашим статурою в домашніх умовах. Найпопулярніше і доступне вправа для вдосконалення вашого тіла - підтягування на перекладині, або турніку . Ця вправа знайоме всім ще зі шкільної лави. Підтягування розвивають найширші м'язи спини, які надають вашій фігурі v-подібну форму, візуально розширять плечі і звузять талію. Вправа на перекладині зробить ваш силует воістину чоловічим.
Вам знадобиться
  • - перекладина;
  • - металева опора;
  • - 2 скоби-фіксатори;
  • - саморізи або болти;
  • - дриль
Інструкція
1
Ви можете придбати в будь-якому спортивному і навіть дитячому магазині шведську стінку. У неї зазвичай вмонтований турнік. Встановити її дуже просто. Вона кріпиться до стіни і стелі на болти або саморізи. Дотримуйтесь інструкції і у вас все вийде.
2
Якщо ви живете у власному будинку або збираєтеся встановити турнік на дачі, вам знадобляться стовпи і тонка труба. Механізм установки простий. Викопуєте на відстані півтора метрів дві глибокі ями і вставляєте в них високі дерев'яні стовпи або металеві. Зверху кріпите тонку трубу. Можна її зафіксувати цвяхами або використовувати спеціальні кріплення, які сьогодні є в кожному будівельному магазині. У випадку зі сталевими стовпами, можна відразу скористатися зварювальним апаратом і приварити трубу до стовпів, і тільки потім встановлювати турнік.
3
Бажано забетонувати опори поперечини в землі, тоді ваш турнік буде стійким. Дерев'яні стовпи перед цим обробіть антисептиком і антикорозійним матеріалом. Потім засинайте стовпи грунтом і поступово втрамбовуйте його палицею. Саму трубу-перекладину попередньо обробіть, якщо вона іржава видаліть корозію наждачним папером, знежирте і пофарбуйте. Після цього ваш спортивний снаряд зможе витримати будь-які погодні випробування, а відповідно стане більш довговічним.
4
Ще більш простий спосіб - установка турніка в дверному отворі. Якщо дверну коробку не шкода можна зробити в ній отвори і помістити туди трубу. Ще простіше приєднати до коробки дерев'яні або металеві бруски з виточеними в них поглибленнями під поперечину. Закріпіть зверху трубу такими ж брусками, так що б поглиблення утворили кільце навколо перекладини і тоді ваш турнік не вискочило з дверного отвору, під час виконання вправи
Якщо ви вирішили урізноманітнити вашу ранкову зарядку новими вправами або просто привести в тонус ваші м'язи - турнік , мабуть, самий простий, дешевий і ефективний спосіб вирішення даних завдань. Але якщо ви не знаєте, як правильно закріпити турнік на стіні, то давайте розберемо найпростіші способи як це зробити.
Інструкція
1
Спробуйте дістати спеціальний ключ для розмотування турнік а, якщо він старої моделі, але бічні кріплення все-таки висуваються. Це найпростіший спосіб вирішити проблему, коли відстань між стін занадто велике, щоб встановити звичайний горизонтальний турнік без тримача. Пам'ятайте, що встановлювати його треба майже під саму стелю, якщо він буде встановлений занадто низько, ви будете почувати дискомфорт під час виконання вправ. Якщо модель нова, то просто викрутити на необхідну відстань кріплення і зафіксуйте.
2
Просвердлите кілька отворів, в які увійдуть штирі, якщо ваш турнік знаходиться на підставці, яка кріпиться до стіни. Пам'ятайте, що отвори не повинні бути одного розміру з кріпильної системою, інакше вона буде нестійка. Робіть отвори трохи менше, це забезпечить щільність входження і надійність.
3
Придбайте два невеликих бруска довжиною з то відстань, яку ніяким чином не виходить подолати за допомогою розкрутки бічних утримувачів. Все, що вам необхідно - це підігнати бруски під треба відстань і як слід закріпити турнік між ними. Не бійтеся зайвих незакріплених предметів. Закони фізики, а зокрема сила тиску, при правильно виконаному монтажі не дадуть турнік у навіть зрушити.
4
Спробуйте просто підібрати інше місце, якщо нічого з перерахованого вище не допомагає. Можливо, озирнувшись і дізнавшись нові способи монтажу турнік а, ви виявите більш вигідні місця для його установки.