Як приготувати морський індійський рис. morskoy ris.

Індійський морський рис ніяким чином не відноситься до злакових культур. Інша його назва - індійський гриб. Він найкорисніший серед усіх відомих питних грибів, за формою і розмірами схожий на напівпрозорі розвариться зернятка рису або на крижинки. Він був вперше завезений до Росії з Індії в XIX столітті, через що його і прозвали індійським. Морський індійський рис ви можете приготувати самі в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для приготування настою морського індійського рису вам знадобиться:
  • скляна банка;
  • марля на горлечко банки;
  • чиста вода (некип'ячена відфільтрована).
  • Додатково можна додати:
  • цукор (звичайний або коричневий);
  • сухофрукти (родзинки
  • чорнослив
  • курага
  • інжир і т.п.);
  • підсмажені сухарики.
Інструкція
1
Для приготування настою морського рису на 1 літр води візьміть 2-3 ст. ложки цукру. Прекрасний ефект виходить від додавання «коричневого» тростинного цукру, т.к. напій в результаті вийде смачніше. Як випливає розмішайте цукор, щоб він повністю розчинився. Зверніть увагу - якщо крупинки цукру потраплять на рис, то морський гриб може захворіти.
2
Після цього додайте 10-15 штук родзинок. Предпочтительней брати темний родзинки без кісточок. Замість нього можна використовувати чорнослив, інжир, яблука, абрикос та інші сухофрукти.
3
У підготовлений розчин помістіть індійський морський рис. Стандартна пропорція: 4 ст. ложки морського рису, 2-3 ст. ложки цукру, 10-15 родзинок. З кількістю цукру можна експериментувати, додаючи його більше або менше. З часом ви зрозумієте, який напій вам більше подобається за смаком.
4
Наполягайте морської гриб протягом 3 діб (влітку - 2 доби). Банку з напоєм бажано поставити в світле місце, де помірно тепло, достатньо сухо і немає прямих сонячних променів. Через 3 дня зніміть марлю і за допомогою звичайної ложки або шумівки зніміть з поверхні спливли родзинки і померлі рисинки. Після цього процідіть настій через 4 шари марлі або сито в чисту банку. Проціджений морської рис ретельно промийте чистою водою кімнатної температури, попередньо відстояною від хлору. Гриб знову готовий до заправки.
5
Зберігайте індійський рис для подальшого застосування. Оптимальна температура для життя індійського рису - 23-27 градусів. При цьому спостерігається така закономірність: чим вище температура навколишнього повітря, тим швидше приготавливается напій і тим швидше кількість морського рису збільшується. При зниженні температури до 18-20 градусів індійський рис перестає розмножуватися і рости в розмірі «зерен». При зниженні температури нижче 16-18 градусів рисинки починають зменшуватися в розмірах і в подальшому можуть навіть загинути. Тому не давайте вашому морському рису замерзати. Щоб запобігти зниженню температури, несприятливо позначається на грибі, поставте банку з напоєм недалеко від кухонної плити або електрочайника.
Корисна порада
Цілюще настій індійського рису потрібно вживати регулярно не менше 3 разів на день за 10-20 хвилин до прийому їжі. Також можна пити цей напій і за бажанням, між прийомами їжі, замість квасу, чаю або кави. Зміни в своєму самопочутті ви відчуєте приблизно через 3-4 неделі.Настой з індійського морського рису надає дію: * антимікробну; * иммуномодулирующее; * метаболическое (поліпшує обмін речовин); * антисклеротичну; * гіпотензивну (знижуючий артеріальний тиск); * сечогінний.