Як робити пірсинг.

Спочатку пірсинг був символом певної касти, використовувався в проведенні обрядів. Ще на початку 21 століття пірсинг був засобом епатажу. Зараз металом на тілі нікого не здивуєш, все сприймають це як прикраса. Як же роблять ці модифікації тіла?
Вам знадобиться
  • Голки для пірсингу (порожнисті усередині), засоби дезінфекції, щипці для пірсингу, стерильні хірургічні рукавички, прикраса для пірсингу.
Інструкція
1
Дезинфікуйте свою прикрасу. Незалежно від його матеріалу (медична сталь, золото, срібло, титан, акрил, силікон), воно вимагає абсолютної стерильності. У домашніх умовах це можна зробити, якщо прокип'ятити металевий виріб. Так само можна помістити пірсинг на 10 хвилин в розчин перекису водню або хлоргексидину. Цей спосіб підійде для прикрас з м'яких матеріалів, таких як акрил.
2
Визначтеся з місцем, в якому хочете зробити пірсинг. Якщо ви проколюєте вухо, просветите його поверхню і знайдіть місце, через яке не проходять капіляри. Якщо ви проколюєте ніс, з усією силою вдихніть повітря. В середині ніздрів повинні утворитися невеликі «ямочки», центр яких і вважається ідеальним місцем для пірсингу носа.Перед проколом брови відтягніть її від ока. Слідкуйте, щоб прокол торкався велику площу шкіри: так повіку може виявитися «натягнуто» на прикрасу. Водночас якщо захопити занадто мало шкіри, прокол вийде некрасівим.Прокаливая пупок, так же спробуйте відтягнути шкіру і вибрати ідеальні пропорції для пірсінга.Еслі ви хочете проколоти язик, уважно вивчіть кров'яні капіляри з обох сторін органу. Ні в якому разі не пробивайте їх, кров зупинити буде вкрай складно! Так само стежте за тим, щоб не торкнутися «вуздечку» мови, це може позначитися на артикуляції.
3
намітили місця проколу маркером. Пірсіри в салонах використовують спеціальні, нешкідливі для шкіри, фломастери.
4
Продезінфікуйте шкіру навколо проколу.
5
Одягніть стерильні рукавички.
6
Візьміть щипці для пірсингу. Захопіть ними шкіру для проколу так, щоб дірки на щипцях припадали якраз на намічені точки проколу. Міцно затисніть і відтягніть шкіру.
7
Вийміть з упаковки нову голку. Дуже швидко проколіть шкіру, поміщаючи кінець голки в намічену точку проколу. Голка пройде крізь щипці.
8
Коли голка вставлена в прокол, щипці можна прибирати. В порожнисте простір голки вставляйте штангу, пропускайте її через прокол і витягуйте голку. Це рух робиться майже миттєво, тому безболісно.
9
Після того, як ви вставили основну частину прикраси в прокол, зафіксуйте його, закрутивши кульки або закривши застібки.
10
Якщо ви зробили пірсинг правильно, у вас практично не буде крові. Якщо ж ви відчуваєте сильний біль або не можете зупинити кровотечу, терміново зверніться до лікаря.
Зверніть увагу
Пірсинг-іплантацію, а так же інтимний пірсинг в домашніх умовах проводити вкрай не рекомендується! Подбайте про свою безпеку і зверніться до професіонала.
Корисна порада
Проколюючи шкіру, майстер гарантує тільки 20% вдалого пірсингу. Інші 80% залежать від того, як ви будете доглядати за проколом. Регулярно дезинфікуйте його і обробляйте заживляющими мазями.