Як позбутися від роздратування на шкірі.

Подразнення на шкірі з'являються внаслідок неправильного харчування, а також у власників чутливої шкіри. Для того щоб позбутися від них, необхідно слідувати спеціальним методам лікування або ж переглянути свій спосіб життя і раціон харчування.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від подразнень, для початку необхідно переглянути свій раціон харчування. Їжте 5 разів на день (сніданок, полуденок, обід, вечеря і перекус в будь-який час дня). Якщо ви курите, то киньте цю шкідливу звичку, оскільки стан шкіри порожниною залежить від правильної роботи внутрішніх органів.
2
Кожен день ретельно очищайте ваше обличчя від забруднень вранці і ввечері. Ніколи не лягайте спати з повністю не змитим макіяжем з обличчя. Це призведе не тільки до подразнень, але і до забивання пор на обличчі.
3
Подразнення можуть з'являтися не тільки на шкірі обличчя, а й тіла. Для цього не використовуйте велику кількість гелю при прийнятті душа. Відмінною альтернативою цьому служить саме звичайно дитяче мило. Саме за допомогою цього мила роздратування підсохнуть, а згодом зникнуть.
4
При сильному роздратуванні на шкірі тіла необхідно щодня виконувати наступну процедуру. Розведіть одну столову ложку картопляного крохмалю і 5 столових ложок теплою (не гарячою) кип'яченої води. Ватним диском, на який нанесена дана маса, протріть шкіру. Після чого не радиться приймати душ. Робіть цю процедуру на ніч, а вранці прийміть душ з дитячим милом.
5
Використовуйте також очищаючі засоби для чутливої шкіри. Не використовуйте скраби для обличчя при сильному роздратуванні. Він ще більше посилить вашу ситуацію. М'які пінки або гелі для обличчя дбайливо очищають шкіру і надають їй здоровий вигляд.
6
Умивайте обличчя теплою водою кімнатної температури. Чи не переохолоджуйте його, а й сильно гаряча вода завдасть шкоди шкірі.
7
Якщо ви хочете швидко зняти роздратування, візьміть жирний крем для обличчя і зробіть з нього маску. Просто залиште крем на 3 хвилини, потім приберіть його за допомогою важливою серветки з обличчя. Але пам'ятайте, якщо у вас жирна шкіра, то така процедура вам не знадобиться.