Як ловити судака на спінінг.

Риболовля на судака - досить активне і захоплююче заняття. Особливі смакові якості цієї риби роблять її бажаним трофеєм для кожного рибалки. Ловити судака можна різними способами і в різний час року. Однак, найчастіше таку рибу краще ловити на спінінг.
Вам знадобиться
  • -приманки;-
  • -спиннинг;-
  • -леска;-
  • -катушка.
Інструкція
1
Тактика лову судака з допомогою спінінга на відкритих водоймах залежить від природних умов. Найбільш вдалими місцями для лову судака є - мілини, місця, де постійно перебуває уклейка, виходи з ям.
2
Найкраще таку рибу, як судак ловити на обертові і коливні блешні. У теплу пору року, в якості приманки можна використовувати поролонову рибку.
3
На спінінг судака потрібно ловити в період відкритої води. Зазвичай, судак піднімається до поверхні води тричі на день в місця, де з'являється уклейка. Тому, знаючи місце проживання судака і приблизний час появи уклейки, можна результативно порибалити.
4
Також, за допомогою спінінга ловити судака можна з берега. Необхідно звертати увагу саме на круті береги, зі значною рослинністю.
5
Щоб улов був вдалим, потрібно добре знати звички судака. Полювати на цю рибу необхідно на протязі, уздовж берега. Судак повільно крадеться по самому дну на відстані 15м від кромки води. В якості приманки можна використовувати - блешня, поролонову рибку, твістери.
6
Переміщаючись уздовж річки, необхідно робити закидання спінінга поперек річки на відстань 20м, даючи можливість переміщення приманки до берега.
7
Потім, потрібно робити підмотку волосіні, щоб переглянути улов. Закидання спінінга повинні бути короткими, виконувані під певним кутом. Підмотку волосіні важливо здійснювати постійно, щоб не допустити її ослаблення.
8
Ловити судака на спінінг можна і в місцях водойм, де багато корчів і різних нагромаджень. Варто враховувати, що ловити судака в таких місцях можна, але і є можливість втратити в цих місцях свої улюблені приманки. Найголовніше, потрібно правильно підібрати спінінг з приманками, і зробити необхідну проводку приманки.
9
Для лову судака в таких місцях, спінінг повинен бути з жорсткою вершинкой, довжиною до 3м. Також, спінінг обладнується котушкою розміру 3000. В якості приманок можна використовувати джиг - головки, кулясті, адже вони менше застряють у перешкодах.
10
У водоймах зі слабкою течією і стоячою водою, приманки не повинні перевищувати розмір 8см, маси - 3,5 г. Також, можна використовувати безперервну проводку приманки над перешкодою, адже тоді набагато простіше при догляді судака в укриття, вивести приманку між перешкодами.
Корисна порада
Перш, ніж здійснювати ловлю судака, необхідно правильно підібрати спінінг, приманки, і вивчити можливі місця перебування цієї риби на водоймі.