Як підключити тахометр у вазі. підключення сигналу на ваз 2106.

Отримувати інформацію про поточні режимах роботи двигуна автомобіля ВАЗ 2106 необхідно кожному автомобілісту. Саме для інформування водія про подібні параметрах і був розроблений конструкторами такий прилад, як тахометр.
Вам знадобиться
  • Вольтметр.
Інструкція
1
Для підключення тахометра ВАЗ 2106 необхідно спочатку з'ясувати призначення проводів, підключених до тахометра.
2
Білий дріт призначений для підключення підсвічування приладу. Червоний, товстий - основний провід живлення тахометра, на який подається живлення при включеному запалюванні, з'єднується через блок запобіжників із замком зажіганія.Белий провід з чорною смужкою - з'єднується з "масою" в будь-якому відповідному месте.Корічневий провід - з'єднується з виводом котушки запалювання " К + ", призначений для управління показаннями тахометра. Інтенсивність вступників імпульсів з котушки запалювання відхиляє стрілку прібора.Черний провід - з'єднується з реле включення індикатора зарядного струму, розташованого під капотом, з правого сторони.Серий провід з чорною смужкою - з'єднується з датчиком тиску в системі змащення, розташований з лівого боку двигуна.
3
Після з'єднання перерахованих проводів і запуску двигуна автомобіля ВАЗ 2106 тахометр почне інформувати водія про кількість оборотів коленвала за одну хвилину.