Як вилікувати малярію.

Малярія - швидко розвивається інфекція, поява симптомів якої (озноб, збільшення печінки та селезінки) вимагає термінового звернення до лікарні. Лікувати малярію можна як медикаментозними способами, так і народними засобами, позбутися повністю від захворювання можна тільки при строгому дотриманні всіх вимог лікаря.
Вам знадобиться
  • - кора хінного дерева
  • - плоди малини
  • - настій з квіток безсмертника і трави звіробою
  • - мед
  • - часник
  • - спирт чи горілка
Інструкція
1
Для купірування нападів малярії, усунення симптомів і знищення збудника цього захворювання приймайте спеціальні лікарські засоби («Хлоріхін», «Мефлохин», «Хінін», «Примахін», «галофантрина», «Акрихін» або «Хінакріна гідрохлорид» ). Можливо поєднання цих ліків з антибіотиками - доксицикліном або тетрацикліном. Всі перераховані препарати призначаються лікарем, який вказує також схеми прийому, дозування ліків і тривалість застосування. Обов'язково дотримуйтеся періодичність прийому препарату (кожні 8 годин), оскільки ефективність лікування значно знижується при нерегулярності введення ліків в організм.
2
Щоб підтримати фізіологічні функції селезінки і печінки, приготуйте настій наступного складу. Змішайте кору хінного дерева і плоди малини в рівних кількостях, залийте збір гарячою водою (на шість чайних ложок суміші - половина склянки води), потім поставте на півгодини на баню (водяну). Після повного охолодження процідіть настій, приймайте по третій частині склянки кожні шість годин.
3
Для підвищення імунітету і забезпечення організму вітамінами приймайте настій з квіток безсмертника і трави звіробою, який змішується з бджолиним медом. Візьміть по одній ложці (їдальні) висушених і нарізаних на дрібні частини рослин і 0,5 літра доведеної до кипіння води. Мед додайте тільки після охолодження настою.
4
Чергуйте прийом трав'яного настою з настойкою з часнику. Для приготування настоянки почистіть часник (одну головку), роздушіть в ступі і залийте однією склянкою горілки (можна спирту). Наполягайте приготовлену суміш у темному і обов'язково теплому місці 2-3 діб. Процідіть настойку, перелийте в темний флакон і щільно закрийте кришкою. У день приймайте по десертній ложці два-три рази.
5
Доповніть їжу вітаміновмісними продуктами: свіжими соками (апельсиновим, гранатовим, яблучним), чорним виноградом, настоєм з плодів шипшини або глоду, відваром з вівса, кашами (ячмінної або вівсяної).