Як витягнути диск з дисковода. витягти диск з дисководу ноутбука сумісного 7 серії.

Диск може виявитися застряглим в приводі з найрізноманітніших причин, починаючи від відключення електрики в будинку, до механічного пошкодження самого CD-ROM. У кожному разі, диск необхідно витягувати, і завдання це цілком здійсненна.
Вам знадобиться
  • голка, шпилька, будь тонкий, прямий предмет цього типу.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що застряг диск не використовується в даний момент, тобто програми або дані з цього диску не відкриті. В іншому випадку завершите всі програми, що знаходяться на диску.
2
Спробуйте натиснути клавішу вилучення диска Media Eject на клавіатурі комп'ютера (кнопка з символом підкресленою стрілки вгору в вехньої правому куті або напис F12).
3
Якщо диск витягти не вдається, спробуйте натиснути клавішу Media Eject, одночасно утримуючи кнопку Fn (для портативних комп'ютерів).
4
Якщо все вищеперелічене не допомагає, спробуйте просто перетягнути іконку диска в Корзину.
5
Якщо це не допомагає, перезавантажте комп'ютер. Для комп'ютерів Мак, одночасно натисніть на кнопку миші або трекпада і використовуйте Restart в меню Apple в лівому верхньому куті робочого столу.
6
Для наступної спроби вилучення диска потрібно перезавантаження комп'ютера при одночасному натисканні відразу чотирьох клавіш: Command + Option + O + F. Після відкриття вікна Welcome to Open Firmware відпустіть клавіші і введіть команду eject cd і натисніть Return. Передбачається, що після цього диск стане доступний для вилучення, а на екрані комп'ютера під введеної командою з'явиться повідомлення системи ok. Для продовження нормального завантаження введіть mac boot і натисніть клавішу Return (для комп'ютерів з операційною системою Mac.
7
За відсутності бажаного результату, знайдіть на передній стороні приводу маленьке круглий отвір діаметром 1,0-1,5 мм. Вставте в нього голку під прямим кутом і натисніть. При попаданні на важіль CD-ROM відкриється і диск стане доступний.
Зверніть увагу
Після механічного вилучення диска для відновлення працездатності приводу потрібне перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
Механічний спосіб вилучення застряглого диска є універсальним і застосуємо до переважної більшості комп'ютерів, незалежно від операційної системи.
Жорсткий диск - один з найбільш уразливих елементів персонального комп'ютера. При заміні цього пристрою необхідно бути вкрай акуратним. Крім того, важливо правильно вибрати новий вінчестер.
Вам знадобиться
  • набір викруток.
Інструкція
1
Від'єднайте кабель блоку живлення від мобільного комп'ютера. Вимкніть ноутбук. Переверніть пристрій і вийміть акумуляторну батарею. Вивчіть попередньо тип кріплення цього елемента живлення.
2
Викриття потрібні шурупи, притримують АКБ. У сучасних ноутбуках використовуються спеціальні засувки. Відсуньте всі доступні регулятори в положення Open. Найчастіше засувки позначені спеціальними знаками у вигляді відкритого замка.
3
Вийміть батарею з корпусу мобільного комп'ютера. Знайдіть відсік, призначений для зберігання розміщення диска. Викриття шурупи і відкрийте кришку цього відділення.
4
Тепер витягніть гвинти, що притримують каретку жорсткого диска. Акуратно відсуньте вінчестер, відокремивши його від конекторів. Витягніть жорсткий диск з корпусу. Вивчіть інтерфейси пристрою.
5
Якщо ви побачили багато окремих пинов, значить даний жорсткий диск має інтерфейс IDE. SATA-вінчестери наділені двома плоскими коннекторами. Придбайте обладнання потрібного формату.
6
Пам'ятайте про те, що для мобільних комп'ютерів необхідно використовувати жорсткі диски з форм-фактором 2.5 дюйма. Після придбання нового вінчестера закріпіть пристрій в каретці, використовуючи збережені гвинти.
7
Встановіть жорсткий диск у відсік мобільного комп'ютера. Підключіть обладнання до коннекторам, зсунувши його в потрібному напрямку. Вкрутіть контрольні гвинти, які допоможуть запобігти відключення жорсткого диска під час використання ноутбука.
8
Закрийте кришку відсіку. Закріпіть її шурупами. Увімкніть мобільний комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому, що новий жорсткий диск визначився і доступний до використання. Приступите до установки операційної системи на новий накопичувач. Обов'язково відформатуйте новий вінчестер перед використанням.