Як створити електронну пошту безкоштовно. Як створити відповідь на електронній пошті на час відпустки.

Свого часу електронна пошта стала революційним засобом зв'язку, що дозволяє отримувати повідомлення, відправлені на величезні відстані протягом декількох секунд. Сьогодні кожен може завести собі електронну поштову скриньку, причому абсолютно безкоштовно, а одним з найпопулярніших сервісів пошти став Gmail.com.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і пройдіть за адресою gmail.com. Gmail - продукт компанії Google, що надає безкоштовну електронну пошту з величезним місцем для зберігання листів (порядку 7 Гігабайт). На сторінці, натисніть кнопку "Створити акаунт", яка знаходиться в правому нижньому кутку.
2
Докладно заповніть форму для реєстрації поштової скриньки. Для початку вкажіть своє реальне ім'я та прізвище, які будуть відображатися в поштових ящиках інших користувачів під час отримання ними листів від вас. Потім виберіть логін для входу в пошту. Сервіс Gmail підтримує використання логінів довжиною від 6 до 30 символів. Він, на відміну від імені та прізвища, може бути написаний тільки латинськими буквами, так як буде ще й частиною вашої електронної адреси. Рекомендується створювати логін, нагадує ваше ім'я та прізвище, наприклад ivanpetrov, або ваш "нікнейм" в інтернеті, наприклад neznayka. Після вибору натисніть на кнопку "Перевірити доступність", для того щоб дізнатися статус вашого нового логіна: вільний він або зайнятий.
3
Наступний крок у створенні електронної пошти - турбота про безпеку поштової скриньки. Придумайте і напишіть пароль для входу довжиною не менше 8-ми символів. Створіть якомога більш "заплутаний" пароль, що складається з цифр, букв, що мають різні регістри і символів. Робиться це для того, щоб зламати поштову скриньку було практично неможливо. Потім придумайте секретне питання і напишіть відповідь на нього. Він буде заданий вам у випадку, якщо ви забудете пароль. Система його відновлення запуститься, якщо ви дасте правильну відповідь. Вибирайте секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього знали тільки ви.
4
На завершення реєстрації напишіть додатковий e-mail, який також допоможе вам, якщо ви забудете пароль. Потім введіть капчу - букви з картинки, введення яких виключає автоматичну реєстрацію аккаунта. Натисніть кнопку "Створити мій акаунт". Поштова скринька готовий. Для входу в нього використовуйте ту ж сторінку gmail.com.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hqL8V1d5KsQ