Як перевести кошеня на сухий корм.

Поява в будинку кошеня - це дуже радісна подія, але значно додають турбот і відповідальності. Якщо господар працює і йому ніколи готувати збалансоване харчування для кошеняти з натуральних продуктів, оптимальним варіантом буде перевести тварину на сухої корм . Робити це слід поступово.
Вам знадобиться
  • - консультація заводчика;
  • - корм для кошенят преміум або екстра-класу;
  • - миска для сухого корму;
  • - миска для чистої води.
Інструкція
1
Сухий корм виготовлений з гідролізованого м'яса, з додаванням трав, овочів, круп, вітамінів мікроелементів, мінералів і забезпечує кошеняті повноцінний ріст і розвиток. Переводити на нього можна не раніше ніж в два місяці, коли у кошеняти повністю сформуються зуби, і він навчиться добре жувати.
2
Зручність годування сухими кормами очевидно. Крім того, що вони містять все необхідне, вони довго не псуються в мисці, не бруднять самого кошеня і підлогу біля місця годування. Для кошенят існують спеціальні сухі корми з більш дрібними і м'якими гранулами. І краще якщо вибраний буде корм преміум або екстра-класу. На упаковці всіх виробників вказаний вік, з якого можна починати давати кошеняті той чи інший корм. Тому варто уважно ознайомитися з інструкцією, до того ж в магазині є продавець-консультант, який докладно розповість про переваги всіх видів кормів.
3
Перекладати на сухий корм потрібно протягом 10-15 днів, так як це залежить від індивідуальних особливостей тварини. Деякі кошенята дуже швидко і легко звикають до сухого корму, іншим потрібно мінімум 15, а іноді і більше, днів для звикання.
4
Перші дні необхідно насипати кілька гранул корму до звичної для нього їжі. Якщо кошеня до них не торкається, то сухий корм слід зволожити або змішати зі звичайною їжею.
5
Щодня (протягом зазначеного вище періоду) кількість звичної їжі необхідно скорочувати, кількість сухого корму збільшувати.
6
Коли кошеня звик до сухого корму, то його дозу, яка вказана на кожній упаковці, потрібно насипати в чисту миску щоранку в один і той же час. Миску з-під води ретельно мити і наповнювати свіжою. Якщо ви надовго йдете, слід насипати більше корму і поставити дві миски з водою. Води завжди потрібно більше в 4-5 разів, ніж сухого корму. Тому за тим, щоб в мисці завжди була свіжа вода, необхідно уважно стежити.
7
Якщо кошеня повністю переведений на сухий корм, то йому не можна давати звичайну їжу, бо можна спровокувати розлад травлення. При перекладі дорогих кошенят на сухі корми, слід завжди радитися з заводчиком про те, який корм найбільш підходить для тієї чи іншої породи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oaxAHTZuK_0