Як вимкнути автозапуск програм.

Деякі програми при установці мають звичай не питати користувача про те, чи потрібно, щоб вони стартували при завантаженні комп'ютера. А іноді користувачі самі забувають зняти галочку з цього питання. Так чи інакше, але прибрати деякі програми з автозавантаження якось потрібно.
Інструкція
1
Зробити це можна кількома способами. Найперший - це зайти в цікаву для вас програму і гарненько покопатися в її настройках. Напевно там знайдеться напис типу «Запускати при запуску системи». Мінусом цього способу є те, що в складних програмах дуже багато налаштувань, тому шукати доведеться довго.
2
Інший спосіб - це подивитися в папку «Автозавантаження», яка знаходиться в Пуск - Програми. Правда сучасні програми не використовують настільки простий спосіб і зазвичай ця папка пустує.
3
Третій спосіб це запустити програму msconfig (Пуск - Виконати - msconfig). Тут у вкладці «Автозавантаження» можна побачити, що саме у вас завантажується, коли ви вмикаєте комп'ютер. Вибирайте, що вам не потрібно, знімайте галки і перевантажуйтеся.
4
Однак найхитріші програми (у тому числі і віруси) прописуються в реєстр і сидять там тихо, щоб ніхто їх не виявив. Для їх пошуку запустите редактор реєстру (Пуск - Виконати - regedit). Будьте обережні і намагайтеся не чіпати те, в чому не впевнені, т.к. це може пошкодити систему. Автозагрузка розташовується в декількох гілках реєстру, тому варто перевірити їх усі. [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] - це основний розділ, тут і знаходяться всі програми, які запускаються після входу в систему. [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce] - розташовуються програми, які запускаються однократно після входу в систему, після чого видаляються звідси. [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnceEx] - в цьому розділі розташовуються в основному модулі налагодження, що використовуються різними програмами. Також, як і в попередній гілці, вони запускаються один раз, після чого видаляються. [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] - ця гілка аналогічна першій, але відповідає тільки за поточну обліковий запис. [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce] - аналогічна другій гілці, але тільки для поточної облікової записи. [ HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunServices] - в цьому розділі розташовуються програми, які стартують до того, як користувач увійде в систему. [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRunServicesOnce] - відповідно, тут знаходяться програми, які запускаються один раз до входу користувача в Windows.Посмотрев і почистивши ці гілки від небажаних програм, ви точно будете знати, що саме у вас завантажується. Не забудьте зберегти реєстр після змін.