Як перевезти мотоцикл. транспортування мотоцикла.

У випадку, коли перевезти мотоцикл своїм ходом представляється неможливим або вкрай небажаним, існує кілька способів транспортування мотоцикла. Вибір способу залежить від безлічі факторів: наявності необхідності часто його перевозити, фінансової доступності способу, бажаної схоронності мотоцикла та інших.
Вам знадобиться
  • перевозиться мотоцикл
Інструкція
1
Найдоступніший і поширений спосіб - скористатися послугами вантажних таксі. Якщо планується перевезення мотоцикла на далеку відстань, важливо знайти відповідального виконавця. І почати пошук такого потрібно заздалегідь. Важливо: грузоперевозчик повинен володіти всіма необхідними документамі.В якості транспортного засобу, що перевозить мотоцикл, може виступати закритий фургон або спеціалізований мотоевакуатор. І в тому, і в іншому випадку мотоцикл буде надійно застрахований від пошкоджень при перевезенні. Слід проконтролювати, як буде закріплений мотоцикл всередині фургона. Кріплення повинно надійно зафіксувати байк на місці і запобігти його переміщення всередині фургона. Спеціалізований мотоевакуатор вже оснащений усіма необхідними засобами для кріплення будь-якого мотоцикла.
2
При необхідності перевезти мотоцикл залізничним або морським транспортом, використовуються спеціалізовані контейнери. Такими контейнерами розташовують підприємства та організації, яким за родом своєї діяльності необхідно доставляти мотоцикли партіями з-за кордону. Також надати такий контейнер може компанія-грузоперевозчик для транспортування залізничним або водним транспортом.
3
Якщо обставини диктують необхідність частої перевезення мотоцикла (наприклад, для мотоспортсменов), має сенс придбати спеціалізований причіп для перевезення мотоцикла. Сучасні причепи мають пластиковий корпус, що захищає перевозиться мотоцикл, легкі й передбачувані в управлінні, мають мінімальну вантажну висоту і противоскользящий трап, регульовану по висоті дах і внутрішню систему кріплень.
4
Нестандартні способи перевозкіПравіла забороняють буксирування мотоцикла будь-яким способом. Однак, це можливо здійснити, причепивши мотоцикл до фаркоп автомобіля. Фаркоп при цьому потрібно доопрацювати так, щоб була можливість буксирувати мотоцикл з вивішеним переднім колесом і жорстко закріпленої передній вілкой.Также можна перевезти мотоцикл на традиційному причепі, надійно закріпивши стропами і з підкладанням дощечок під колеса. На середньостатистичному причепі вміщаються два невеликих мотоцикла «валетом» або один великий мотоцікл.Менее зручний спосіб полягає в перевезенні мотоцикла в салоні легкового автомобіля. Очевидно, що салон повинен бути досить містким. Якщо мотоцикл не прибирається, його можна частково розібрати - зняти переднє і заднє колесо.
Зверніть увагу
При перевезенні необхідна наявність правовстановлюючих документів на майно, що перевозиться. В іншому випадку, співробітники ГИБДД мають право затримати перевезення.
Корисна порада
Якщо господар мотоцикла не має можливості супроводжувати його, необхідно виписати довіреність на перевезення мотоцикла на ім'я перевізника.